Logo CrazyGames.cz

Puzzle hry

Řešte hádanky a náročné logické hry. Prozkoumejte všechno, co prověří jestli vám to opravdu pořádně myslí, od skládaček po karty, slova, logiku a matematiku. Prohlédněte si kompletní kolekci logických her zdarma a najděte svou další výzvu!

Populární značky

Na CrazyGames existuje řada logických her, které pořádně potrápí vaše kognitivní schopnosti. Ať už je to vaše paměť, rozpoznávání vzorů nebo logické dovednosti, máme tradiční a moderní logické hry, díky nimž se budete cítit chytřeji.

3D logické hry

Díky modernímu vývoji her mohou být logické hry vizuálně pohlcující, v zářivých barvách, krásných animacích a 3D grafice.

Jedna inovativní 3D logická hra je Poly Art 3D. V této hře řešíte 3D puzzle otáčením dílků. Díky překrásné grafice a animacím chcete vědět, jaký další problém budete řešit.

Pokud vás baví tlak a vzrušení z únikových místností, podívejte se House of Secrets 3D a najděte cestu k útěku. Pokud hledáte podobnou zkušenost s přidanou hrůzou z útěku před zabijákem, zahrajte si Creepy Granny Scream, a nebudete zklamáni. Pokud rádi unikáte, máme sekci věnovanou únikovým hrám.

Tradiční logické hry

A co ty klasické logické hry zmíněné dříve? Máme jich spoustu, některé v tradiční formě a jiné s novým a jedinečným nádechem.

Puzzle

Užijte si potěšení ze skládaček bez frustrace z chybějících kousků. Proč si nezahrát Jigsaw City Trip a prozkoumat ikonická světová města? Můžete nastavit úroveň obtížnosti a řešit hádanky ikonických míst, jako je Paříž a Tokio. Představte si, že to musíte udělat pomocí fyzické skládačky.

Karetní hry

Karty jsou klasickou a léty prověřenou sekcí. Karetní hry procházely generacemi rodin. Užijte si to nejlepší z nich, jako jsou Phase 10 a Uno online.

Pokud hrajete sami, máme také širokou škálu Solitaire her. Můžete si vybrat klasiku jako Klondike a Spider Solitaire, nebo neotřelý Hot Air Solitaire, který poskytuje skvělou vizuální zábavu při hraní.

Slovní hry

Pokud máte rádi skládačky a karetní hry, pravděpodobně máte rádi také slovní hry. Ať už jste chodícím slovníkem nebo víkendovým hledačem slov, můžete si vybrat mezi řadou tradičních nebo nových slovních her. Zahrajte si Text Twist 2 a uvidíte, kolik slov vás napadne, než vám vyprší čas!

Všechny logické hry

U nás najdete všechny logické hry, které si můžete představit. Většina našich her je ve formátu HTML5, multiplatformním formátu, který funguje v jakémkoli moderním webovém prohlížeči. Některé hry jsou také ve Flashi. Tyto hry můžete hrát tak, že na výzvu povolíte spuštění aplikace Flash.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Puzzle hry?

 1. Drop & Merge the Numbers
 2. Cups - Water Sort Puzzle
 3. Link
 4. Tower Swap
 5. Blocks Fill Tangram
 6. Magic Towers Solitaire
 7. Tiles of the Simpsons
 8. UNO Online
 9. There Is No Game
 10. Rogue: Monster Sweeper

Jaké jsou nejlepší Puzzle hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Tower Swap
 2. Skydom
 3. Mahjong Classic
 4. TenTrix
 5. 10x10

Nejpodceňovanější Puzzle hry hry

 1. Mahjongg Solitaire
 2. 2048
 3. 10x10
 4. Sugar, Sugar
 5. Yatzy
 6. Shift
 7. Mahjong Shanghai
 8. Wood Blocks
 9. 4 in a Row
 10. Mahjong 3D
 11. Gin Rummy Online
 12. TriPeaks Solitaire
 13. Ludo King
 14. Fairway Solitaire
 15. Tropical Merge
 16. Mergest Kingdom
 17. Color by Number
 18. Block Champ
 19. Rummikub
 20. Mahjong Connect
 21. Crescent Solitaire
 22. Microsoft Solitaire Collection
 23. Microsoft Mahjong
 24. Spot the Difference
 25. Microsoft Spider Solitaire
 26. Pet Connect
 27. Jewels Blitz 4

Co jsou Puzzle hry?

Logické hry zahrnují hry se zaměřením na řešení hádanek. Mnoho z těchto her jsou tradiční logické, slovní a dlaždicové hry, jako například Mahjong. Postupem času se logické hry vyvinuly tak, aby zahrnovaly pohlcující příběhové hry se složitými problémy, které je třeba překonat, než dosáhnou další úrovně.


Zahrajte si nejlepší online Puzzle hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Drop & Merge the Numbers a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více