Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hry kolo

Tyto cyklistické a motorkářské hry vám umožní závodit se vším od vysokorychlostních motocyklů po štíhlé kaskadérské motocykly a horská kola.

Cyklistické hry mohou být o čemkoli od závodění až po kaskadérství. Cokoli, co se týká tohoto striktně dvoukolového vozidla, je hra na kole nebo na motorce. A to nemusí být závodění. Mezi nejoblíbenější cyklistické a moto hry patří boj s gravitací přes záludné překážkové dráhy.

Kaskadérské hry na kole a motorce

Nejoblíbenější herní série v oblasti překonávání překážek je Moto X3M série. Moto X3M je rozsáhlá série, ale v tomto žánru existuje obrovské množství her. Další překážkovou moto hrou je Biker Street, která zahrnuje projíždění kolem různých překážek na motorce (nebo parním kole) se steampunkovou tématikou.

Pokud chcete dělat bláznivé kaskadérské kousky bez překážek, existuje řada 3D her na motorce zasazených do prostředí, které je vhodné pro kaskadéry, jako je Crazy Moto Stunts a Impossible Moto Stunts. Pak jsou tu klasické závodní hry na motorkách jako Motocross Riders, která obsahuje adrenalinové závody na crossových motorkách na realistických prašných cestách.

Hry na horských kolech

Pro jiné tempo se podívejte na hry na šlapacích kolech. Vzrušující Real MTB Downhill 3D vás přivede na extrémní horskou cyklistiku dolů po hrbolatých kopcích. Proplétejte se kolem stromů a skal a užijte si blátivou akci.

Ať už chcete hrát jakoukoli hru na kole nebo na motorce, najdete ji na stránkách naší kolekce her. Ať už jsou 2D, 3D, online nebo pro jednoho hráče, všechny si můžete zahrát zdarma ve svém webovém prohlížeči právě zde.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry kolo?

 1. Sky Riders
 2. Moto X3M
 3. Sunset Bike Racing
 4. MX Offroad Master
 5. Super Bike The Champion
 6. Moto X3M 5: Pool Party
 7. Airborne Motocross
 8. Moto X3M 4 Winter
 9. Moto X3M 6: Spooky Land
 10. Offroad Island

Jaké jsou nejlepší Hry kolo pro mobilní telefony a tablety?

 1. Sunset Bike Racing
 2. Moto X3M
 3. Moto X3M 4 Winter
 4. Moto X3M 5: Pool Party
 5. Moto X3M 6: Spooky Land

Nejpodceňovanější Hry kolo hry

 1. Moto X3M

Co jsou Hry kolo?

Cyklistické a moto hry jsou hry pro jízdu na motocyklu a kole. Většina cyklistických a moto her se zaměřuje na motorky a často zahrnuje absolvování závodů nebo překážkových drah. Existují oblíbené cyklistické a moto hry ve 3D a 2D se spoustou možností pro více hráčů pro online a místní závody.


Zahrajte si nejlepší online Hry kolo zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Sky Riders a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více