Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Únikové hry

V těchto únikových hrách musíte uniknout z různých budov, situací, ostrovů a dungeonů. Prověří vaši vynalézavost a dovednosti!

Virtuální únikové místnosti

Únikové hry z místností jsou nejoblíbenějším typem únikových her. Tento žánr vzal svět útokem v podobě skutečných únikových místností, kde účastníci museli vyřešit řadu nápověd a hádanek, aby unikli z místnosti dříve, než jim vyprší čas.

Existuje několik virtuálních únikových her, které si nyní můžete zahrát online u nás na CrazyGames. Asi nejoblíbenější z nich je Escape or Die od isotronic. Tento vývojář má na svém kontě řadu úspěšných her tohoto žánru, mezi které patří také Escape or Die 2 a The White Room.

Existují také nesmírně populární únikové hry od jiných vývojářů, např. Computer Office Escape a Machine Room Escape.

Děsivé únikové hry

Únikové hry se často kombinují s prvky hororu. To přidává do situace další vrstvu tlaku a úzkosti a hraje na váš strach, abyste ztratili schopnost jasně myslet. Podívejte se Creepy Granny Scream: Scary Freddy, úžasný hororový únikový zážitek!

Únikové tituly plné akce

Pokud máte rádi únikové hry s pořádnou dávkou akce, nehledejte nic jiného než Lab Remains - chytrá nezávislá hra, ve které hrajete za laboratorně vypěstovaného tvora, který svrhne své zneužívající tvůrce. Nechybí ani klasická hra Fleeing the Complex z Henry Stickmin série.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Únikové hry?

 1. Daily Room Escape
 2. Drift Escape
 3. Jailbreak: Hide or Attack!
 4. Python Snake Simulator
 5. Stickman Escape School
 6. Skinwalker
 7. Exhibit of Sorrows
 8. Endless Hot Pursuit
 9. Diner in the Storm
 10. TRACE

Jaké jsou nejlepší Únikové hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Noob Miner 2: Escape From Prison
 2. Daily Room Escape
 3. Drift Escape
 4. Diner in the Storm
 5. Exhibit of Sorrows

Co jsou Únikové hry?

Únikové hry zahrnují útěk ze situace s využitím dovedností při řešení problémů. Cíl je obecně jednoduchý - uniknout z místnosti nebo oblasti. Hádanky a rébusy však vyžadují rychlé a logické myšlení, než vyprší čas.


Zahrajte si nejlepší online Únikové hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Daily Room Escape a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více