Logo CrazyGames.cz

Únikové hry

V těchto únikových hrách musíte uniknout z různých budov, situací, ostrovů a dungeonů. Prověří vaši vynalézavost a dovednosti!

Populární značky

Virtuální únikové místnosti

Únikové hry z místností jsou nejoblíbenějším typem únikových her. Tento žánr vzal svět útokem v podobě skutečných únikových místností, kde účastníci museli vyřešit řadu nápověd a hádanek, aby unikli z místnosti dříve, než jim vyprší čas.

Existuje několik virtuálních únikových her, které si nyní můžete zahrát online u nás na CrazyGames. Asi nejoblíbenější z nich je Escape or Die od isotronic. Tento vývojář má na svém kontě řadu úspěšných her tohoto žánru, mezi které patří také Escape or Die 2 a The White Room.

Existují také nesmírně populární únikové hry od jiných vývojářů, např. Computer Office Escape a Machine Room Escape.

Děsivé únikové hry

Únikové hry se často kombinují s prvky hororu. To přidává do situace další vrstvu tlaku a úzkosti a hraje na váš strach, abyste ztratili schopnost jasně myslet. Podívejte se Creepy Granny Scream: Scary Freddy, úžasný hororový únikový zážitek!

Únikové tituly plné akce

Pokud máte rádi únikové hry s pořádnou dávkou akce, nehledejte nic jiného než Lab Remains - chytrá nezávislá hra, ve které hrajete za laboratorně vypěstovaného tvora, který svrhne své zneužívající tvůrce. Nechybí ani klasická hra Fleeing the Complex z Henry Stickmin série.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Únikové hry?

 1. Infiltrating the Airship
 2. Noob: Island Escape
 3. Escape or Die
 4. SpiderDoll
 5. Elevator Room Escape
 6. Fleeing the Complex
 7. Isometric Escape
 8. The White Room 2
 9. Escaping the Prison
 10. The White Room

Jaké jsou nejlepší Únikové hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Exhibit of Sorrows
 2. Machine Room Escape
 3. Trapped
 4. Escape or Die
 5. Space Museum Escape

Co jsou Únikové hry?

Únikové hry zahrnují útěk ze situace s využitím dovedností při řešení problémů. Cíl je obecně jednoduchý - uniknout z místnosti nebo oblasti. Hádanky a rébusy však vyžadují rychlé a logické myšlení, než vyprší čas.


Zahrajte si nejlepší online Únikové hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Infiltrating the Airship a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více