Mergest Kingdom

43 430
hodnocení
8,8

Mergest Kingdom je okouzlující logická hra, která vám umožní vybudovat si vlastní království spojováním různých zdrojů ve skupinách po 3. Začněte budovat své pohádkové království plněním úkolů a spojováním stovek objektů!

Vlastnosti

Těžte a sbírejte zdroje

Mergest Kingdom obsahuje stovky objektů, které lze kombinovat ve skupinách po 3 a vytvářet tak nové položky. Začněte kombinací surovin, které se promění v něco nového - jako dům. Potom lze domy spojit a vytvořit větší dům atd. Můžete sloučit cokoli od draků po drahokamy a stromy!

Prozkoumejte a dobyjte nové země

Máte úplnou svobodu budovat své kouzelné království přesně tak, jak chcete. Prozkoumejte nové země plné tajemných tvorů a nových zdrojů. Umístěte své budovy a sloučte položky, jak chcete. Tato země se táhne do nekonečna.

Dokončete úkoly

Tato hra vám poskytne několik úkolů, které vás budou zaměstnávat, a odmění vás zlatem, drahokamy a dalšími úkoly na každém kroku. K dispozici je také každodenní úkol, který vás odmění zlatem a drahokamy, takže se k úkolu určitě vraťte.

Více podobných her

Pokud vás baví spojovací hry, podívejte se na některé z těchto podobných titulů! Road Crash kombinuje automobilové závody a spojovací mechaniku pro vytváření nových vozů. Merge Cakes je také populární slučovací hra, kde slučujete koláče, aby se objevily další, více komplikované kousky.

Datum vydání

  • Duben 2021 (Android a iOS)
  • Květen 2021 (HTML5)

Platformy

  • Webový prohlížeč (stolní a mobilní)
  • Android
  • iOS

Návod

Ovládání

Táhněte levým tlačítkem myši

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama