Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Mergest Kingdom

Hodnocení:
8,7
(93 635 hlasů)
Vývojář:
Clever Apps
Uvolněno:
květen 2021
Naposledy aktualizováno:
prosinec 2023
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Mergest Kingdom je okouzlující logická hra, která vám umožní vybudovat si vlastní království spojováním různých zdrojů ve skupinách po 3. Začněte budovat své pohádkové království plněním úkolů a spojováním stovek objektů!

Vlastnosti

Těžte a sbírejte zdroje

Mergest Kingdom obsahuje stovky objektů, které lze kombinovat ve skupinách po 3 a vytvářet tak nové položky. Začněte kombinací surovin, které se promění v něco nového - jako dům. Potom lze domy spojit a vytvořit větší dům atd. Můžete sloučit cokoli od draků po drahokamy a stromy!

Prozkoumejte a dobyjte nové země

Máte úplnou svobodu budovat své kouzelné království přesně tak, jak chcete. Prozkoumejte nové země plné tajemných tvorů a nových zdrojů. Umístěte své budovy a sloučte položky, jak chcete. Tato země se táhne do nekonečna.

Dokončete úkoly

Tato hra vám poskytne několik úkolů, které vás budou zaměstnávat, a odmění vás zlatem, drahokamy a dalšími úkoly na každém kroku. K dispozici je také každodenní úkol, který vás odmění zlatem a drahokamy, takže se k úkolu určitě vraťte.

Více podobných her

Pokud vás baví spojovací hry, podívejte se na některé z těchto podobných titulů! Road Crash kombinuje automobilové závody a spojovací mechaniku pro vytváření nových vozů. Merge Cakes je také populární slučovací hra, kde slučujete koláče, aby se objevily další, více komplikované kousky.

Datum vydání

  • Duben 2021 (Android a iOS)
  • Květen 2021 (HTML5)

Platformy

  • Webový prohlížeč (stolní a mobilní)
  • Android
  • iOS

Naposledy aktualizováno

10. 1. 2024

Ovládání

Táhněte levým tlačítkem myši

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama