Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Mahjong hry

Zahrajte si Mahjong ve svém webovém prohlížeči a odpočiňte si s touto dokonalou skládačkou s dlaždicemi. Tato sbírka bezplatných her Mahjong obsahuje Mahjong v jakémkoli scénáři a typu, který si dokážete představit, od původního Mahjongu až po 3D Mahjong.

Jak hrát Mahjong

Tradiční Mahjong je založen na desce 144 dlaždic naskládaných na sebe. Cílem hry Mahjong je přiřadit stejné dlaždice jejich posunutím vedle sebe. To je však možné pouze v případě, že můžete posunout dlaždici doleva nebo doprava, aniž byste rušili ostatní dlaždice.

Když dokončíte jednu úroveň dlaždic, dlaždice níže se odkryjí, což vám umožní porovnat je a pokračovat v postupu dolů celou věží.

Tradiční hry Mahjong

Jste připraveni vyrovnat se se všemi 144 dlaždicemi záhadných symbolů? Začněte s tradičními hrami Mahjong, abyste se naučili základy a vypilovali své oko na jemné detaily.

Mahjong Classic je skvělým výchozím bodem. Je to přímočarý Mahjong Solitaire s pohledem shora dolů a tradičními čínskými symboly. Když se zaseknete, použijte rady!

Když zvládnete originál, můžete si pohrát s různými rozvrženími Mahjongu v Mahjong Real. Existuje spousta her Mahjong, které se věrně shodují s původní hrou, ale nabízejí různá rozvržení a perspektivu pro rozmanitost.

Moderní hry Mahjong

Vykročte z omezení tradice do světa kreativních titulů Mahjong. Mnoho her přineslo nové nápady do prostoru Mahjong.

Mahjong Dark Dimensions je jedním z takových inovativních titulů. Tento titul obsahuje Mahjong na 3D rotační kostce s moderními herními prvky, jako jsou multiplikátory skóre a bonusy, které vás odmění. Limitujícím faktorem je také čas, jen pro přidání na obtížnosti. Tato hra je skvělý hlavolam i pro velice zkušené hráče.

Některé hry Mahjong nahrazují tradiční symboly oblíbenými postavami jako Tiles of the Simpsons a Hello Kitty Mahjong, který přidává jen dotek moderních snímků pro hráče, kteří začínají s hrami s porovnáváním dlaždic.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Mahjong hry?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. Onet Connect Classic
 3. Butterfly Shimai
 4. Scandinavian Mahjong
 5. Tasty Match: Mahjong Pairs
 6. Om Nom Connect Classic
 7. Monster Mahjong
 8. Onet World
 9. Mahjong Sweet Connection
 10. Mahjong Collection

Jaké jsou nejlepší Mahjong hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. Onet Connect Classic
 3. Butterfly Shimai
 4. War Mahjong
 5. Valentine Mahjong

Nejpodceňovanější Mahjong hry hry

 1. Rummikub

Co jsou Mahjong hry?

Mahjong je klasická hra na porovnávání dlaždic, která je výzvou pro váš mozek. Mahjong Solitaire je typická varianta hraná online, což je singleplayerová verze původního čínského Mahjongu pro čtyři hráče. Najdete zde výběr tradičních a inovativních her Mahjong, které si můžete vyzkoušet.


Zahrajte si nejlepší online Mahjong hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Mahjongg Solitaire a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více