Hry spoj 3

Přejíždějte a prohazujte prvky v kterékoli z těchto bezplatných her typu spojování a slučování. Ať už rádi vyměňujete drahokamy nebo spojujete zdroje – existuje spousta rozmanitosti pro každého, přičemž nové hry jsou často přidávány do našeho katalogu.

Hrajte nejlepší hry se spojováním 3

Ať už toužíte po drahokamech, bonbonech nebo kočkách, v aréně spojování 3 si můžete spravit chuť. CrazyGames má rozsáhlou sbírku těch nejlepších a nejnovějších spojovacích her online.

Přejeďte po špercích a cukrovinkách

Cukrovinky jsou pro zuby mnohem vhodnější, když jsou digitální. Ikonické hry jako Candy Crush přinesly hru se spojováním na rozsáhlý trh pro příležitostné hráče. Nyní existuje mnoho odnoží a nových inovativních titulů, které si můžete zahrát.

Na stránkách Papa Cherry Saga uspokojíte vaši touhu kombinovat sladké. Stejně tak Cookie Crush 3. Své chování při drcení sladkostí můžete dokonce přenést na internet ve hře Sugar Shock a soutěžit s ostatními hráči.

V ideálním světě, kde se drahokamy a šperky nekonečně sypou na obrazovku, vypadají ještě zářivěji. Proto máme hry s drahokamy, jako je např. Microsoft Jewel. Podívejte se na Jewels FRVR a Jewel Burst pro další varianty.

Shoda a sloučení

Vznikla nová zajímavá žánrová kombinace, která kombinuje hru spojování s RPG a obrannými mechanismy. Jednou z nejnovějších a nejoblíbenějších her typu spojování je tzv. Mergest Kingdom, vzrušující spojovací hra kde stavíte království pomocí 3 prvků. Tower Swap je další chytrou hrou, která používá tento herní systém ke spojování částí a vytváření obrany, abyste zabránili drakům v útoku na váš hrad.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry spoj 3?

 1. Tiles of the Simpsons
 2. City Blocks
 3. Tower Swap
 4. Clone2048
 5. Trim FRVR
 6. Papa Cherry Saga
 7. Blooming Gardens
 8. Hexa Dungeon
 9. Make 7
 10. Dragon: Fire and Fury

Jaké jsou nejlepší Hry spoj 3 pro mobilní telefony a tablety?

 1. Smarty Bubbles
 2. Tower Swap
 3. Make 7
 4. Pirates! The Match 3
 5. Papa Cherry Saga

Co jsou Hry spoj 3?

Spojovací hry zahrnují shodu tří položek stejného typu. Často se jedná o odstranění figurek ze hry, ale některé hry tohoto typu zahrnují kombinování prvků za účelem vytvoření nových věcí. Většina z nich jsou zábavné neformální hry, které můžete snadno hrát na počítači nebo mobilním zařízení.


Shromáždili jsme 157 nejlepších bezplatných online hry spoj 3. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové hry spoj 3 jako a nejlepší hry spoj 3 jako Tiles of the Simpsons, City Blocks, a Tower Swap.
Ukázat více