Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Little Alchemy

Hodnocení:
9,3
(8 576 hlasů)
Vývojář:
GamePix
Uvolněno:
červen 2016
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Malá Alchymie je kreativní a vzdělávací hra, ve které hráči kombinují různé prvky a vytvářejí nové předměty. Začínáte s základními prvky jako vzduch, země, oheň a voda a mícháním těchto prvků vytváříte složitější předměty.

Malou Alchymii Classic si můžete zdarma zahrát ve svém webovém prohlížeči! Pokud chcete hrát pokračování, je to Little Alchemy 2.

Jak hrát

Začněte základy

Existují čtyři základní prvky: oheň, voda, země a vzduch. Hra podporuje objevování a experimentování, protože každá nová kombinace odemyká jedinečné předměty, které můžete sbírat. Je to zapojení způsob učení pro hráče všech věkových kategorií ve virtuálním prostředí.

Míchání prvků

Dostupné prvky jsou přístupné v postranním panelu. Každý nový vyrobený předmět se tam objeví! Opotřebené místo na plátně může být nepřehledné, když testujete další prvky, takže je tu tlačítko pro úklid vpravo dole, kterým můžete zahodit všechno a začít znovu.

Alchymistické kombinace

Recloak průběžně aktualizuje Malou Alchymii Classic s novými předměty. V současné době je v této původní hře 560 předmětů k objevení.

Některé kombinace budou zřejmé, některé budou složitější. Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit nový předmět. Některé kombinace vyžadují logiku, jiné vyžadují netradiční myšlení. Zde jsou některé základní vytvoření, abyste pochopili, jak Malá Alchymie funguje:

  • Oheň + Země = láva
  • Země + vzduch = prach
  • Pára + vzduch = oblak
  • Země + láva = sopka
  • Oheň + kámen = kov

To jsou logické kombinace. Některé kombinace nejsou tak zjevné, například voda + kůň = hroch. Někdy musíte přemýšlet netradičně a zkombinovat prvky, o kterých byste nečekali, že vytvoří něco nového, jen abyste viděli, co se stane.

Tipy

Pokud dosáhnete bodu, kdy nemůžete najít žádnou další kombinaci, existuje mnoho online průvodců, které vám mohou pomoci, například na stránce Fandom.

Další Hry Podobné této

Pokud si rádi mícháte a kombinujete předměty, abyste vytvořili nové věci, podívejte se na další hry na sloučení prvků! Opravdu populární a zábavnou hrou je Farm Merge Valley.

Vývojář

Malá Alchymie je vyvíjena společností Recloak.

Herní video

Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama