Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Bolts and Nuts

Hodnocení:
8,7
(14 438 hlasů)
Vývojář:
Vkusnyatina
Uvolněno:
duben 2024
Naposledy aktualizováno:
květen 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Šrouby a matice je jednoduchá a zábavná logická hra, ve které si můžete vyzkoušet své logické a strategické myšlení při řešení unikátních hádanek.

Jak hrát Šrouby a matice

Hra je klasická logická hra, zasazená do prostředí podobného pracovní stanici. Vaším úkolem je odstranit a nainstalovat šrouby a matice tak, aby se všechny desky sundaly. Jak postupujete ve výškách, tím složitější úkol se stává a musíte rozpoznat, jak nejlépe porazit čas.

Tato barevná a poutavá hra je vhodná nejen pro děti, ale také poskytuje dospělým možnost vyzvat své dovednosti řešení problémů. Zažijte vzrušení z logické hry právě teď!

Funkce

  • Více než 100 úrovní s různou obtížností, začínající od nejjednodušších, kde si můžete odpočinout a připravit se na náročnější levely, kde musíte dát maximum do řešení hádanky.
  • Užitečné nástroje vám pomohou v obtížných situacích a usnadní úkol.
  • Možnost změnit vzhled šroubů.

Datum vydání

Duben 2024

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Další hry podobné této

Hledáte podobné hádanky? Podívejte se na naši celou nabídku logických her nebo si zahrajte populární hry, jako je 2048, hra s posouváním dlaždic pro jednoho hráče; The Impossible Quiz, téměř... nemožný kvíz; nebo Word Wipe, hra na hledání slov.

Naposledy aktualizováno

28. 5. 2024

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama