Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Minecraft hry

Vstupte do světů procedurálně generované pixelové zábavy! O hry inspirované skvělým Minecraftem není nouze. Tuto sbírku her Minecraft si můžete přizpůsobit pomocí top, nejnovějšího a nejhranějšího filtru.

Jaké hry tedy můžete hrát mimo svět Minecraft Classic? Naštěstí, protože byl Minecraft tak vlivný, existuje spousta titulů inspirovaných Minecraftem, které vás zavedou za říši popínavých rostlin a procedurálně generovaných světů. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by 2D Minecraft vypadal?

Originální Minecraft

Pokud si však chcete zahrát původní hru před vydáním, Mojang vydala Minecraft Classic k 10letému výročí hry. Tato verze je založena na alfa verzi hry založené na prohlížeči, což je velká nostalgie po původních Minecrafterech.

Když přejdeme k podobným hrám, je k dispozici spousta sandboxových her v tomto žánru. Některé z těchto her jsou samozvané klony Minecraftu jako například Mine Clone 3, která má mnoho podobností s původní hrou.

Hry inspirované Minecraftem

Existuje spousta inovativních titulů, které využívají prvky Minecraftu k vytvoření zcela nové hry. Chcete ničit budovy pomocí různých lidských a přírodních zbraní? Build and Crush vám to umožní udělat. Zbořte budovy tornády, vymažte je ze světa atomovou bombou a mnoho dalšího. Je to doslova katarzní zážitek.

Minecraft Zombie hry

Pokud máte rádi svůj hranatý svět nabitý akcí pro více hráčů, hry jako Pixel Gun Apocalypse 3 uspokojí vaši poptávku po rychlém hraní FPS v prostředí podobném Minecraftu. Ostatní, jako ShooterZ a WorldZ zahrnují boj o přežití v a-blokalyptických zombie krajinách. V žánru Minecraftu je nepřeberné množství zombie her, které můžete hrát ve svém webovém prohlížeči.

Chcete-li získat další bezplatné hry Minecraft, projděte si sbírku her a zjistěte, co najdete! Všechny tyto tituly lze hrát zdarma ve vašem webovém prohlížeči, bez nutnosti stahování.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Minecraft hry?

 1. Bloxd.io
 2. Build and Crush
 3. Miniblox
 4. Voxiom.io
 5. Pixel Warfare
 6. Stickman Epic
 7. Noob Miner 2: Escape From Prison
 8. Mine Blocks
 9. Mine Shooter: Save Your World
 10. Noob VS Monsters

Jaké jsou nejlepší Minecraft hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Bloxd.io
 2. Noob Miner 2: Escape From Prison
 3. Skyblock Survive With Noob!
 4. Miniblox
 5. Stickman Epic

Nejpodceňovanější Minecraft hry hry

 1. Bloxd.io

Co jsou Minecraft hry?

Hry Minecraft jsou založeny na původní hře Minecraft. Obsahují několik prvků z původní hry, zejména pixelované 3D bloky. Hry Minecraft berou toto jedinečné téma a využívají jej k vytváření kreativních her se zcela novými cíli. Dokonce si zde můžete zahrát originál!


Zahrajte si nejlepší online Minecraft hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Bloxd.io a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více