Logo CrazyGames.cz
background

Střílecí hry

Zaměřte se na výběr bezplatných stříleček, od svižných FPS her po nývykové 2D střílečky. V našem výběru najdete všechny nejnovější a nejlepší online střílečky.

Populární značky

Multiplayerové střílečky

Když přemýšlíte o střílečkách, můžete si představit klasickou střílečku z pohledu první osoby (FPS) s bojem z blízka a rychlou hratelností. Online multiplayer je nedílnou součástí mnoha FPS her, kde otestujete své dovednosti a schopnosti proti hráčům z celého světa.

Pokud hledáte akční FPS pro více hráčů s napínavou a rychlou hratelností, kterákoli z těchto čtyř her je vynikající volbou:

Všechny tyto hry jsou postaveny na základech FPS herního žánru. Rychlost, míření, reflexy a dovednosti. Jde o to, že tohle je jenom začátek.

Boj ve vozidlech

Střílečky splňují touhu zapojit se do boje nebo vyzkoušet vaše reflexy a míření, a můžete to udělat v jakémkoli prostředí, které si vyberete a z jakékoli perspektivy. Pokud máte rádi tanky, nasedněte do tanku a rozpoutejte ničení všeho okolo. Máme celou sekci tankových her pro lidi, kteří touží po destrukci za pomocí těžkých obrněných vozidel.

Assault Bots je jednou z našich nejpopulárnějších online bojových her s vozidly. Existuje aktivní online základna hráčů, takže můžete najít zápas a skočit přímo do hry!

Pokud chcete létat, můžete se vydat na oblohu dovnitř Air Wars 3, nebo se ve vesmírné bitvě vydejte až do vesmíru. Pokud máte rádi strategické tempo obrovitánských námořních lodí, plavte se po válečných vodách World of Warships. Zkuste také Crossout pokud chcete postavit své vlastní válečné stroje a vyhodit do povětří ostatní v pozemním boji s vůní vysokooktanového benzínu.

Další střílečky

Žánr stříleček byl ovlivněn skutečným světem, ale také filmy a hrami, které ovlivnily svět. Minecraft zanechal stopy a inspiroval střílečky jako WorldZ.

Popularita motivů zombie apokalypsy přinesla několik her pro střílení zombie, jako jsou Zombocalypse a Zombs Royale.

Samozřejmě existuje spousta 2D stříleček. Chcete zostřit své reflexy? Podívejte se, jak rychle můžete tasit, mířit a střílet v Gunblood, náročné 2D střílečce.

Pokud si chcete zastřílet, u nás najdete všechno. Většina našich her je ve formátu HTML5, multiplatformním formátu, který funguje v jakémkoli moderním webovém prohlížeči. Některé hry jsou také ve Flashi. Tyto hry lze hrát jednoduše tak, že Flash povolíte ve svém prohlížeči spouštět na jakékoli stránce, která vás k tomu vyzve.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Střílecí hry?

 1. BuildNow GG
 2. Bullet Force
 3. Time Shooter 2
 4. Downtown 1930s Mafia
 5. Air Wars 3
 6. Forward Assault Remix
 7. Time Shooter 3: SWAT
 8. Assault Bots
 9. Horde Killer: You vs 100
 10. Subway Clash Remastered

Jaké jsou nejlepší Střílecí hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Zombie Hunters Online
 2. Metal Guns Fury
 3. Dead Zed
 4. Time Shooter 2
 5. Battalion Commander

Nejpodceňovanější Střílecí hry hry

 1. My Friend Pedro
 2. Chicken Invaders

Co jsou Střílecí hry?

Střílečky obsahují střílení nepřátel nebo objektů ve hře pro jedoho nebo více hráčů. Tyto hry často testují vaše reflexy, přehled o pohybu v prostoru a zkušenosti s přesným mířením. 3D FPS hry jsou velice populární volbou, ale existují spousty stříleček, které obsahují námořní souboj, bitvy ve vesmíru, 2D duely a spousty dalších bojových scénářů.


Shromáždili jsme 503 nejlepších bezplatných online střílecí hry. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové střílecí hry jako a nejlepší střílecí hry jako BuildNow GG, Bullet Force, a Time Shooter 2.
Ukázat více