Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hry s auty

Závodte s auty nejvyšší rychlostí po ulicích města, dělejte kaskadérské kousky nebo prostě jen jezděte bez cíle! Prohlédněte si kompletní sbírku bezplatných automobilových her a uvidíte, kam pojedete příště. Pomocí filtrů můžete najít nejlepší a nejnovější automobilové hry.

Oblíbené hry

Hrajte online hry s auty

Vyberte si své vozidlo a zahrajte si jednu z nejlepších automobilových her na internetu. Můžete závodit až do cíle, vyzkoušet si parkování nebo hrát jako řidič autobusu.

Všechny naše hry s auty můžete hrát zdarma ve webovém prohlížeči bez nutnosti stahování. Naše hry s auty zůstávají zdarma díky reklamám, které jsou neinvazivně umístěny ve hře a na webových stránkách. Mnoho našich bezplatných her s auty obsahuje také online multiplayer, jako například populární SocCar.

Pokud chcete jezdit v rychlých autech a dělat šílené kousky, Madalin Stunt Cars 2 obsahuje herní režim, ve kterém můžete hrát online s ostatními hráči.

Hledáte další akci? Bot Machines je online arénová hra, ve které řídíte tanky a ničíte ostatní hráče.

Řiďte auto svých snů

Driftovací hry a závodní hry jsou oblíbenou volbou automobilových fanatiků. Jsou inspirovány některými z nejlepších her, jako jsou Gran Turismo a Need for Speed, a často obsahují mnoho exotických vozidel, tuning motorů a estetická vylepšení, která vás u hry udrží.

Drift Hunters je vynikající driftovací hra, ve které můžete volně jezdit po různých tratích a vydělávat peníze na vylepšování svých aut a nákup nových.

Highway Racer je další skvělou volbou, protože za rychlé vyhýbání se provozu na rušné dálnici získáte body, které můžete utratit za nová auta a vylepšení.

Další hry s auty

Pokud chcete prozkoumat naše hry pro řidiče obecněji, podívejte se do těchto kategorií:


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry s auty?

 1. Rally Racer Dirt
 2. Toy Rider
 3. Racing Limits
 4. Obstacle Race: Destroying Simulator!
 5. Super Star Car
 6. Sky Riders
 7. Drift Boss
 8. Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls!
 9. Stickman Zombie Annihilation
 10. Night City Racing

Jaké jsou nejlepší Hry s auty pro mobilní telefony a tablety?

 1. Merge & Construct
 2. Draw Crash Race
 3. Drift Boss
 4. Street Race Fury
 5. Drift Escape

Nejpodceňovanější Hry s auty hry

 1. Drift Boss
 2. Drift Hunters
 3. Eggy Car

Co jsou Hry s auty?

Automobilové hry vás posadí na sedadlo řidiče jakéhokoli auta v jakémkoli scénáři. Od realistických 3D automobilových her po 2D plošinovky – nejste omezeni pouze závoděním. Můžete se volně pohybovat po celém světě, jít driftovat a dělat cokoli, co zahrnuje řízení aut.


Zahrajte si nejlepší online Hry s auty zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Rally Racer Dirt a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více