Dobrodružné hry

Vydejte se na dobrodružství do fiktivních fantasy světů a do míst inpirovaných reálným světem, aniž byste se museli skutečně pohybovat. Prohlédněte si kolekci textových dobrodružství nebo ta nejlepší dobrodružství, která můžete digitálně zažít, s příběhy, které vás uchopí a pobaví.

Prozkoumejte světy

Co dělá opravdové dobrodružství? Prozkoumávání. Dalo by se říci, že součástí vzrušení z dobrodružné hry je objevování nových světů.

Monster Sanctuary je vzrušující hra, která vám přesně tohle umožní. Strhnou vás prastaré jeskyně, ledová krajina a krásné lesy, kde budete plnit zadané úkoly. Budete sbírat předměty a bojovat s příšerami v pořádně bohaté hře se směsí RPG a PvP boje, a to vše ve 2D světě.

Samozřejmě existuje zřetelný překryv mezi RPG a dobrodružnými hrami, protože RPG hry téměř vždy zahrnují progresivní vývoj postav a také spoustu dobrodružství.

Budujte impérium

Nemusíte být dole, na zemi, v botách hlavního hrdiny, abyste zažili pořádné dobrodružství. Můžete být na obloze a tahat za nitky civilizace jako laskavý loutkář.

Ano, mluvíme o strategických hrách. Rozdíl je v tom, že místo rozvoje postavy postupujete v civilizaci. Tyto hry zahrnují strategické myšlení v širším kontextu při řešení ekonomických problémů společnosti a často také budování vlastní vojenské síly.

Pokud to zní jako váš oblíbený druh dobrodružství, je třeba zvážit několik špičkových her. Pro mírové budování světa se podívejte Final Earth 2, relaxační městskou hru v prostředí vesmíru. Hudba v této hře je naprosto úžasná.

Pokud chcete získat plnou světovou nadvládu v kategorii MMO Strategií , Battle for the Galaxy nebo Goodgame Empire jsou dvě velmi populární možnosti. V obou těchto hrách si můžete vybudovat impérium, ale je zde také velké zaměření na bitvy.

Dobrodružné hry pro každého

Dobrodružné hry zahrnují širokou škálu her. Ať už rádi nevinně prozkoumáváte nové světy, zažíváte akční dobrodružství nebo budujete impéria, na CrazyGames najdete ten pravý druh dobrodružství. Možná se chcete toulat po Zemi jako panda. Většina našich her používá HTML5 a všechny jsou okamžitě k dispozici ve vašem webovém prohlížeči, a navíc zdarma.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Dobrodružné hry?

 1. Paper Minecraft
 2. Minecraft Classic
 3. Escaping the Prison
 4. Dog Simulator 3D
 5. Parrot Simulator
 6. Horse Simulator 3D
 7. Panther Family Simulator 3D
 8. Eliatopia
 9. Dog Simulator: Puppy Craft
 10. Little Alchemy 2

Jaké jsou nejlepší Dobrodružné hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Keep Out
 2. The Final Earth 2
 3. The Secret of the Necromancer
 4. Little Alchemy 2
 5. Diamond Hunt Mobile

Co jsou Dobrodružné hry?

Dobrodružné hry se vyznačují zábavnou hratelností založenou na příběhu. Vydejte se na cestu svůdnou krajinou. Sbírejte předměty a řešte hádanky, abyste dosáhli dalšího dobrodružství. Budujte říše a civilizace nebo přežijte a prozkoumejte terén nebezpečných virtuálních světů.


Shromáždili jsme 391 nejlepších bezplatných online dobrodružné hry. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové dobrodružné hry jako The Plague a nejlepší dobrodružné hry jako Paper Minecraft, Minecraft Classic, a Escaping the Prison.
Ukázat více