Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Flash hry

Prozkoumejte řadu emulovaných webových her Flash ze zlaté éry her v prohlížeči. Tyto Flash hry jsou emulovány pomocí Ruffle, takže k jejich hraní nepotřebujete Flash.

Co se stalo s flashovými hrami?

Dne 31. prosince 2020 společnost Adobe přestala podporovat přehrávač Flash Player. Od 12. ledna 2021 zablokovali spuštění veškerého obsahu ve Flash Playeru. Smrt Flashe má různé důvody. Bezpečnostní díry, pomalé načítání a neoptimalizace pro mobily jsou jen některé důvody. Existovaly také nové technologie, které předčily Flash už před jeho zánikem, jako HTML5.

V důsledku toho se Google rozhodl, že nakonec přestane indexovat obsah ve formátu Flash. Vzhledem k tomu, že se vlna obrátila proti nim, rozhodla se společnost Adobe, že je čas nechat Flash definitivně odejít.

Jak mohu hrát flash hry?

Díky emulačnímu softwaru, jako je Ruffle, si stále můžete na CrazyGames užít mnoho svých oblíbených flashových her. Je to také dobrá práce, protože mnoho titulů Flash je považováno za nenahraditelné klenoty. Ruffle je program, který funguje na naší straně, takže pro hraní her nemusíte nic stahovat do vašeho počítače nebo mobilu.

Někteří vývojáři od té doby aktualizovali své hry pomocí moderních technologií, jako jsou HTML5 a WebGL, takže si můžete procházet naše HTML5 hry a hrát tyto hry bez emulace.

Klasické flash hry

Mnoho flashových her bylo vydáno již na počátku roku 2000 prostřednictvím kreativních komunit, jako je Newgrounds. Tyto ikonické webové hry sloužily jako raný předchůdce nyní vzkvétajícího mobilního herního průmyslu a mnohé z nich jsou dodnes populární. Pokud hledáte nostalgickou zábavu, podívejte se na tyto hry:

Jako vždy si můžete výše procházet celou naši sbírku Flash her a najít další legendární tituly.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Flash hry?

 1. Papa's Scooperia
 2. Papa's Freezeria
 3. Kingdom Rush
 4. Swords & Souls
 5. Papa's Sushiria
 6. Papa's Donuteria
 7. Papa's Pancakeria
 8. Papa's Pastaria
 9. Jacksmith
 10. Papa's Wingeria

Jaké jsou nejlepší Flash hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Blooming Gardens
 2. War Mahjong
 3. The Waitress
 4. Mahjong Titans
 5. Celtic Mahjong Solitaire

Nejpodceňovanější Flash hry hry

 1. Jacksmith
 2. The Impossible Quiz
 3. Mahjongg
 4. Frogger
 5. Word Scramble
 6. Happy Wheels

Co jsou Flash hry?

Flash hry byly hry, které bylo možné hrát pomocí dnes již neexistující technologie Flash Player. Díky Ruffle však stále můžete hrát mnoho Flash her ve svém webovém prohlížeči prostřednictvím emulace!


Zahrajte si nejlepší online Flash hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Papa's Scooperia a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více