Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Skydom

Hodnocení:
8,3
(26 026 hlasů)
Vývojář:
PecPoc Games
Uvolněno:
září 2022
Naposledy aktualizováno:
září 2022
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Skydom je zábavná a krásná match-3 hra. Hra nabízí klasičtější postup po mapě a zároveň si zachovává jedinečné prvky z jiných match-3 her, jako je Jewels Blitz.

Jak hrát

Splňte jedinečné cíle a získejte odměny

Každá úroveň, kterou ve hře Skydom hrajete, má svůj cíl. Tento cíl obvykle zahrnuje vyčištění určitého množství konkrétního předmětu nebo drahokamu. Když se vám to podaří, úroveň je dokončena a získáte odměnu! V některých úrovních můžete také soutěžit s ostatními hráči online.

Vytvářejte speciální drahokamy pro silné efekty

Spojte 3 kameny stejné barvy, abyste je vymazali z hrací plochy a zamířili dál k cíli. Kombinujte vyšší násobky drahokamů a vytvářejte jedinečné kousky, které vytvářejí fantastické efekty.

Postupem odemykejte nové funkce

Postupujte po cestě Skydom do nových zemí a odemkněte alchymistu, jakmile získáte 1 000 mincí. Tento mistr živlů vám uvaří speciální bonusové kousky, které se po nasbírání stanou plnohodnotnými bonusy.

Přizpůsobte si herní zážitek

Skydom vám bude na každém kroku poskytovat nápovědy. Pokud je však chcete vypnout, můžete tak učinit v možnostech, aby hra byla náročnější. Můžete zde změnit několik nastavení, včetně jazyka.

Další podobné hry

Až Skydom dohrajete, možná si budete chtít zahrát další nenáročné nebo náročné logické hry. Doporučujeme vyzkoušet některé další oblíbené hry typu "slučování a porovnávání", například Tower Swap a Tropical Merge.

Datum vydání

Březen 2020

Vývojář:

Skydom je dílem společnosti PecPoc Games.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

19. 9. 2022

Ovládání

Přetažením nebo levým tlačítkem myši přepínejte dílky.

Herní video

Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama