Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hry řízení

Zahrajte si stovky řidičských her, včetně automobilových závodů, jízdy na motorce a 3D automobilových simulátorů.

Posaďte se na sedadlo řidiče jakéhokoli vozidla, od motocyklů až po monster trucky a rychlá superauta. Pro hráče, kteří milují řízení, existuje řada her pro jednoho nebo více hráčů!

Závodní hry

Vezměte své řidičské schopnosti na rally nebo závodní dráhu v napínavých bezplatných závodní hrách. Pokud chcete být eso na driftovací scéně, podívejte se Drift Hunters.

Co takhle závodit s rychlými vozy živým cyberpunkovým městem? Ponořte se do Cyber Cars Punk Racing. Pro zážitek z bojové závodní hry skočte do výbušné hry Death Chase a závoďte na život a na smrt ve zvláštních 2D závodech.

Většina závodních her má plně pohlcující 3D grafiku a nejlépe se hraje v režimu celé obrazovky.

Řidičské hry

V určitém bodě historie si vývojář her někde uvědomil, že řízení her nemusí být jenom o závodění. Hráči jsou docela šťastní, že řídí auta a užívají si zážitek z řízení, rozbíjení aut nebo dokonce řízení dodávkových vozů z jednoho cíle do druhého.

Pokud se vám líbí zvuk jízdy nákladních vozidel po pusté ruské krajině, vyzkoušejte Russian Car Driver ZIL 130 a žijte svůj sen o zahájení dálkových doručovacích tras, samozřejmě v Rusku. Cestou se vydejte do nádherné scenérie. Možná vám to přijde terapeutické, když vyrazíte na cestu pustým venkovem.

Máme také sekci her pro řízení nákladních vozidel. Tato kategorie zahrnuje řízení čehokoli, od dodávkových vozů až po sněhové pluhy a rypadla.

Řidičské hry v otevřeném světě

Jízda rychlými auty po otevřeném prostředí může být vzrušujícím zážitkem. Madalin Stunt Cars 2 obsahuje 34 podrobně zpracovaných závodních automobilů a rozsáhlá kaskadérská hřiště se skoky a překážkami, které vám pomohou udělat skvělé triky.

Další hra s vynikající grafikou je City Car Driving Simulator. Tato hra vám umožní svištět po městě autem podle vašeho výběru, vyhýbat se okolnímu provozu a současně si užívat záři neonového města.

K dispozici jsou hry kde si můžete vytvořit vlastní prostředí, které vám umožňují stavět tratě od základů, za pomocí kusů silnic, ramp a dalších předmětů. Pak je můžete vyzkoušet a závodit po nich v autě svých snů.

Více řidičských her

CrazyGames nabízí širokou škálu řidičských her, které můžete hrát online. Existují hry pro řidiče pro více hráčů, kde můžete bojovat a ničit další vozidla v obrovských online arénách. Řidičské hry, kde můžete upalovat provozem v policejních honičkách plných napětí. Dokonce i hry, kde můžete bourat do vašich soupěřů a získávat tím nová auta.

Většina našich řidičských her je v HTML5, takže jsou multiplatformní a kompatibilní s jakýmkoli moderním webovým prohlížečem. Vyberte si a hrajte libovolnou hru zdarma.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry řízení?

 1. Racing Limits
 2. Sky Riders
 3. Mr. Racer
 4. Crazy Descent
 5. Moto X3M
 6. Xtreme Rivals: Car Racing
 7. Sunset Bike Racing
 8. Rally Racer Dirt
 9. Night City Racing
 10. Truck Driving Simulator Game

Jaké jsou nejlepší Hry řízení pro mobilní telefony a tablety?

 1. Crazy Descent
 2. Drift Escape
 3. Sunset Bike Racing
 4. Mr. Racer
 5. Moto X3M

Nejpodceňovanější Hry řízení hry

 1. Moto X3M
 2. Drift Hunters

Co jsou Hry řízení?

Řidičské hry vás posadí na sedadlo řidiče různých vozidel. Typicky to bude vozidlo se čtyřmi nebo dvěma koly. Prolétněte závodním okruhem v superautech nebo se vydejte na cestu v kamionu a doručujte objednané zboží. Nejpopulárnější řidičské hry zahrnují závodní auta, ale existuje spousta dalších rozmanitých možností, včetně simulátorů, her v otevřeném světě a kaskadérských her.


Zahrajte si nejlepší online Hry řízení zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Racing Limits a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více