Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Stickman hry

Bojujte, střílejte a závoďte v našich úžasných stickmanovských hrách! Zahrajte si nejnovější a nejlepší hry stickman pomocí filtrů seznamu, abyste našli ty nejlepší hry pro vás.

Jak si asi dokážete představit, nejoblíbenější stickman hry odrážejí to, jaké hry jsou obecně populární. To znamená, že můžete očekávat, že najdete veliké množství stickmanských bojových her, 2D plošinovek a stříleček v této sekci. Přeci jen jsou to ty nejakčnější tituly.

Bojové hry Stickman

Jaké jsou tedy dobré bojové hry Stickman? Stickman Fighting 3D je vysoce hodnocená bojová hra ve stylu "jeden na jednoho" s epickými komby a pohyby podobnými některým z nejlepších běžných 3D bojových her.

Pokud byste raději chodili po ulici a neustále mlátili pankáče jakýmikoli zbraněmi, na které můžete sáhnout, Stickman Street Fighting by místo toho byla fantastická volba.

Pokud tyto dvě možnosti selžou, můžete se ohánět jako divoký ragdoll, který bojuje s nepřáteli stickman se zbraněmi na blízko a projektily. Stickman Supreme Duelist 2.

Stickman střílečky

Není nouze o střílečky stickmanů. Zejména odstřelovací hry stickman, z neznámých důvodů. Mnoho z těchto her zahrnuje použití odstřelovací pušky k odstranění ostatních stickmanů. Podívejte se na Elite Sniper a sestřelte pár stickmanských hlav!

Henry Stickmin

Nejoblíbenější hry v sekci stickman jsou Hry Henry Stickmin. Tato série je kultovní klasikou, kterou hraje mnoho Youtuberů pro pobavení svého publika. Příběh hry je akční parodie, která se řídí vašimi rozhodnutími. Fleeing the Complex a Escaping the Prison jsou dvě zábavné hry série Henry Stickmin, které si můžete zahrát.

Další hry Stickman

Jak můžete vidět, existuje několik stránek stickmanových her, které můžete prozkoumat a najít něco, co rádi hrajete! Mnoho z těchto her nezapadá do typické formy žánru, jako např Vex 5, což je akční plošinovka s bočním rolováním soustředěná kolem panáčka jménem Vex. Hra je obrovsky zábavná a lze ji hrát na jakémkoli zařízení!

Pokud jsou epické bitvy vaší oblíbenou volbou, můžete se také podívat Klany Stickmanů a vybudujte tým otužilých stickmanových válečníků, abyste dobyli svět.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Stickman hry?

 1. Ragdoll Archers
 2. Ragdoll Throw Challenge
 3. Stickman Destruction 3 Heroes
 4. Man Runner 2048
 5. Stickman Battle Fight Warriors
 6. Stickman WW2
 7. Human Mech
 8. Jailbreak: Hide or Attack!
 9. Clash of Warriors
 10. Stickman Escape School

Jaké jsou nejlepší Stickman hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Ragdoll Archers
 2. Archer Ragdoll Masters
 3. Man Runner 2048
 4. Mad Stick
 5. Stickman Epic

Co jsou Stickman hry?

Hry Stickman pokrývají každý herní žánr. Je tu jen jeden rozdíl. Hrajete jako panáček, často proti jiným panákům. Kromě toho jsou jako běžné hry. Existují FPS hry, 2D plošinovky, závodní hry, RPG hry a dokonce i hry pro více hráčů s 3D grafikou. Všechny tyto hry obsahují postavy stickmanů.


Zahrajte si nejlepší online Stickman hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Ragdoll Archers a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více