Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

The Impossible Quiz

Hodnocení:
8,7
(77 433 hlasů)
Uvolněno:
leden 2023
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

The Impossible Quiz je online kvízová hra, která je... téměř nemožná. Všechny otázky jsou obtížné a vyžadují laterální myšlení. Jsou zde 110 otázek, které musíte projít a máte pouze tři životy, takže se ujistěte, že jste připraveni myslet kreativně! 

Jak hrát

Základy

Správná odpověď je pouze jedna, takže klikněte na jednu ze čtyř odpovědí a doufejte, že myslíte dostatečně laterálně, abyste si ji vybrali správně. Některé odpovědi jsou velmi abstraktní, ale máte sedm přeskoků, které vám pomohou přejít některé otázky. Nicméně, všechny tyto přeskoky budete potřebovat k dokončení otázky 110, která je poslední.

The Impossible Quiz není jen o odpovídání na absurdní otázky. Jsou zde rozesety logické hádanky, které vás nutí přemýšlet i mimo běžnou logiku.

Odpovědi

Pokud nejste schopni najít odpovědi a potřebujete dodatečnou pomoc, podívejte se na naše procházení hrou ve videu níže. Některé odpovědi jsou doprovázeny tikající časovou bombou, která vám ještě více ztěžuje situaci při hledání správné odpovědi.

Podobné hry

Přejděte naše kvízové hry pro další náročné otázky. Pokud se vám líbil The Impossible Quiz, mohlo by se vám také líbit dokázat, že nejste idiot v Testu idiota, další zábavné klasice zlaté éry Flash.

Vývojář

The Impossible Quiz vytvořil Splapp-me-do, kreativní génius, kterého můžete sledovat na Twitteru.

Datum vydání

The Impossible Quiz byl původně vydán v roce 2007 jako online Flash hra. V roce 2019 byla hra znovu vydána s použitím HTML5.

Platforma

Webový prohlížeč (desktop a mobil)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama