Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Klikací hry

Bavte se hraním těch nejlepších online klikacích her ve stylu Cookie Clicker a Adventure Capitalist. Tyto klikací hry obsahují náročnější i odpočinkové hry.

O čem jsou klikací hry?

Cesta hráčů v klikacích hrách často začíná skromnými začátky. Opakovaně klikáte, abyste vytvořili nějaký zdroj pro další postup nebo vydělali herní měnu, dokud nebudete mít dost peněz na zakoupení prvního vylepšení. Odtud pokračujete v přidávání upgradů do vaší výroby, abyste zvýšili výkon a výnosy.

Některé klikací hry jsou náročnější než jiné a mnohé vám dávají bonus za opuštění hry a pozdější návrat.

Velice náročná, ale uspokojující klikací hra je Babel Tower, hra ve které postavíte slavnou Babilonskou věž, cihlu po cihle, abyste dosáhli zajímavých nových výšin.

Klikání se změní na volnoběh

Jakmile dosáhnete určitého bodu v mnoha klikacích hrách, klikání se stane zbytečným. To je situace, kdy se z klikací hry stane tzv. nečinná hra. Nakonec si splníte sen mít plně automatizovaný pracovní postup, který vám vydělá velké pytle peněz.

Pokud chcete tento sen naplnit a uskutečnit ho za pár hodin, nikoli za celý váš život, podívejte se na tyto tituly pro nečinné klikání:

Podobné žánry

Ať už hledáte jakoukoli klikací hru, všechny najdete u nás. Pokud však chcete hledání ještě více zpřesnit, podívejte se na tyto stránky:


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Klikací hry?

 1. Crusher Clicker
 2. Capybara Clicker
 3. Leek Factory Tycoon
 4. Capybara Merge Evolution
 5. Planet Clicker 2
 6. Progress Knight
 7. MergeMine Idle
 8. Noob Basketball Clicker
 9. Planet Evolution: Idle Clicker
 10. Candy Clicker 2

Jaké jsou nejlepší Klikací hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Clock Clicker
 2. Crusher Clicker
 3. EvoHero: Idle Gladiators
 4. Candy Clicker 2
 5. Battery Clicker

Co jsou Klikací hry?

Klikací hry zahrnují zaměření a kliknutí vaší myší k tomu, abyste získali herní odměny. Pokud jste na mobilu, někdy se těmto hrám říká tap hry. Hry jako Cookie Clicker masivně zopopularizovaly klikací hry, a nyní se tento návykový žánr vyvinul a spojil s několika dalšími.


Zahrajte si nejlepší online Klikací hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Crusher Clicker a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více