Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Spider Solitaire 2 Suits

Hodnocení:
7,8
(1 877 hlasů)
Uvolněno:
leden 2020
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Spider Solitaire 2 Suits je náročná karetní hra Solitaire omezená na dvě barvy a dva balíčky karet. Přesouvejte karty po hrací ploše tak, aby byly seřazeny podle barvy a čísla. Pokud se zaseknete, vezměte si další karty ze zásobovacího balíčku. Zjistěte, zda dokážete vyhrát v této záludné hře!

Jak hrát

Základní pravidla Solitaire

Pravidla Solitaire jsou jednoduchá, ale zvládnout tuto hru může být obtížné. Cílem je úspěšně odebrat všechny karty z hracího pole a umístit je do pořadí podle barvy a čísla.

Přesouvejte viditelné karty tak, abyste vytvořili kompletní sadu od krále po esa ve stejné barvě. Karty musí být umístěny do stejné barvy a v pořadí čísel. Pokud se nemůžete pohnout žádnou kartou, musíte kliknout na skrytý zásobovací balíček a přidat novou kartu do každé řady. Pokud se zaseknete, vždy můžete použít tlačítko pro restart, abyste začali znovu! Dokážete ovládnout Spider Solitaire 2 Suits?

Pravidla Spider Solitaire

Na rozdíl od základního Solitaire je Spider Solitaire záludnější. Obsahuje dva balíčky karet a 10 řad. Hra se dvěma barvami ještě zvyšuje obtížnost. Kromě těchto omezení jsou pravidla stejná jako u běžného Solitaire. Musíte umístit karty stejné barvy do sestupného pořadí na hrací plochu. Hru vyhrajete, když jsou všechny karty seřazeny.

O této hře

Tato jednoduchá karetní hra Spider Solitaire 2 Suits má čisté retro rozhraní. Neobsahuje nápovědy, takže byste měli mít zkušenosti s hraním Spider Solitaire předtím, než se do této hry vrhnete. Nicméně, když se zaseknete, můžete vrátit své předchozí tahy zpět nebo úplně restartovat hru.

Podobné hry

Jestliže jste začátečníci v Solitaire, mohli byste nejprve zkusit jednodušší variantu této hry. Klondike Solitaire je nejoblíbenější Solitaire hra a obsahuje nápovědy, což ji dělá mnohem jednodušší. Můžete prozkoumat další karetní hry a vyzkoušet oblíbený titul jako Uno Online pro ještě větší karetní zábavu.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama