Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Trivia Crack

Hodnocení:
8,8
(30 086 hlasů)
Vývojář:
PlayWorks Digital
Uvolněno:
březen 2023
Naposledy aktualizováno:
červenec 2023
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Trivia Crack je zábavná kvízová hra, ve které můžete otestovat své všeobecné znalosti a naučit se úžasné fakty o světě. Zjistěte více informací prostřednictvím hraní celosvětově oblíbené triviální hry číslo jedna. Je čas na show!

Jak hrát

Herní režimy

Klasický

Roztočte kolem triviálních otázek a ukažte, které téma je pro vás vybráno! Pokud odpovíte špatně, hra končí! Odpovídejte postupně na co nejvíce otázek za sebou a získejte nejvyšší skóre a nejvíce zlatých mincí.

Výzva

Režim Výzva vám umožňuje vybrat si libovolné téma z šesti dostupných možností. Můžete pokračovat v odpovídání na otázky, dokud neuděláte chybu. Na konci hry obdržíte odměnu v podobě mincí.

Režim Party

Svými těžce vydělanými mincemi se můžete zapojit do režimu Party, kde můžete hrát s až 7 hráči. Na rozdíl od klasického režimu můžete odpovědět špatně a hra se nekončí. Hra skončí, když vyprší časovač a skóre hráčů se sečte!

O hře Trivia Crack

Trivia Crack je číslo jedna mezi mobilními trivia hrami a nyní ji můžete hrát zdarma také na webu. Vyzkoušejte své znalosti ve vědě, historii, populární kultuře, geografii, hudbě a dalších oblastech! Můžete hrát sami nebo se sejít s přáteli a utkat se v omezeném časovém limitu triviálními otázkami a důvtipem!

Více her jako tato

Jakmile zvládnete Trivia Crack, vyzkoušejte si další výzvu a hádejte vyhledávání na Google ve hře Google Feud. Pro milovníky slov máme slovní hru Word Wipe.

Funkce

  • Odpovídejte na otázky ze šesti různých témat
  • Hrajte trivia ve třech herních režimech
  • Připojte se k až 7 přátelům v místním multiplayeru
  • Ve výběru jazyků máte několik možností

Naposledy aktualizováno

31. 7. 2023

Ovládání

  • Šipky = pohyb
  • Enter = vybrat
  • Kliknutí levým tlačítkem = interakce s tlačítky ve hře

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama