Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Akční hry

Naše bezplatné akční hry obsahují klasické 2D plošinové hry, kreslená dobrodružství, strategie a 3D tituly. Bavte se hraním stovek nejlepších online akčních her. Seřaďte si je od nejhranějších pro zobrazení nejpopulárnějších akčních her.

Crazy Games nabízí širokou škálu akčních her, které vás úplně pohltí. Ať už si užíváte rychlé střílečky ve všech jejich podobách, nebo urputnou naléhavost policejního pronásledování, u nás nejdete vše co chcete hrát přímo ve vašem internetovém prohlížeči.

Náročné akční hry

Akční hry zahrnují překonávání výzev, často fyzicky. Obvykle existuje prvek reakční doby a koordinace ruka-oko, takže musíte rychle přemýšlet, abyste ve hře podali dobrý výkon.

Některé akční hry přidávají k těmto základním prvkům vrstvu řešení problémů s obtížnými výzvami a hádankami. Hry jako Vex 4 a Vex 5 vyžadují rychlé přemýšlení, skvělou techniku a koordinaci, abyste se dostali přes stále složitější úrovně, které jsou plné smrtících pastí.

Short life 2 zahrnuje také smrtící pasti, přesto je výrazně snazší a obsahuje povedenou fyziku postav.

Akční hry

Existuje také spousta jednoduchých akčních her. Možná jen chcete vypustit trochu páry a dobře se bavit hraním nenáročných her. Možná máte chuť rozpoutat krveprolití a chaos v napínavých 2D bitvách. Pokud ano, Stickman Supreme Duelist 2 a Stick War Legacy 2 může být přesně ten druh chaosu, který hledáte.

Naše akční hry zahrnují širokou škálu podkategorií mimo obvyklé hádanky a masakry, jako například simulátory, bojové hry a spousty plošinovek.

Akční / Dobrodružné hry

Akce je častým prvkem dobrodružství. Co by to potom bylo za dobrodružství? Podívejte se na naše dobrodružné hry pro úchvatné cesty a průzkumy, ať už s akcí nebo bez ní.

Projděte si celý náš výběr nebo vyzkoušejte některé z doporučených her. Naše hry jsou ve formátu HTML5 a lze je okamžitě hrát ve většině webových prohlížečů.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Akční hry?

 1. Build and Crush
 2. Age of Tanks Warriors: TD War
 3. Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls!
 4. Stickman Destruction 3 Heroes
 5. Ninja Hands
 6. House of Hazards
 7. Stickman WW2
 8. Stickman Battle Fight Warriors
 9. Z Hunter
 10. Slash Royal

Jaké jsou nejlepší Akční hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Merge Army
 2. Getaway Shootout
 3. Age of Tanks Warriors: TD War
 4. Merge Cannon: Chicken Defense
 5. Z Hunter

Nejpodceňovanější Akční hry hry

 1. Jacksmith
 2. Cuphead
 3. Battleship

Co jsou Akční hry?

Akční hry jsou široká kategorie her, které vás zaujmou neustálým napětím a vzrušením. Spousta akčních her obsahuje mix střelby, boje a řízení bez toho, aniž by se zabývaly jen jedním konkrétním režimem. Akční a dobrodružné hry mají častý přesah.


Zahrajte si nejlepší online Akční hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Build and Crush a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více