Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

2048

Hodnocení:
8,2
(4 727 hlasů)
Uvolněno:
prosinec 2019
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

2048 je singleplayerová logická hra s posuvnými dlaždicemi, kterou vytvořil Gabriele Cirulli. Slučujte dlaždice se stejnou mocninou 2 a získejte celkový součet. Cílem je takto spojovat dlaždice, dokud nedosáhnete čísla 2048!

Jak hrát

Pomocí šipek přesuňte všechny dlaždice v určeném směru. Při každém pohybu se do hry vloží další 2. Když se dva kameny se stejným číslem dotknou, spojí se v jeden. Posouvejte destičky tak dlouho, dokud nedosáhnete nejvyššího skóre. Dbejte na to, abyste své pohyby dobře promýšleli, protože hrací deska se při každém pohybu stále zaplňuje!

Tipy a triky

Zaměřte se na okraj mřížky. Chcete, aby nejvyšší číslo bylo v krásném rohu, aby bylo snadno dostupné. Pokračujte v tvorbě větších čísel kolem tohoto rohu, abyste je mohli spojit, až se budou shodovat. Pokud skončíte s vyššími čísly směrem ke středu, může se vám stát, že se s nedostupnými čísly rychle ztratíte nakonec budete muset začít novou hru.

Co je to 2048?

2048 je open-source logická hra s matematickými prvky. Hra vzala svět útokem v březnu 2014, kdy byla vydána a její úspěch překvapil vývojáře, který ji vytvořil za víkend.

Od té doby bylo vytvořeno a šířeno mnoho variant díky projektu open-source. Hra 2048 na této stránce je původní, ale níže najdete další verze.

Další verze hry 2048

Podívejte se na naše 2048 hry pro další verze této webové klasiky! Jedinečnou verzi hry 2048 si můžete zahrát online ve hře Cubes 2048.io, nebo si zahrajte slavnou variantu originálu s pečivem ve hře 2048 Cupcakes.

Vývojář

Gabriele Cirulli vytvořil 2048. Vychází z projektu 1024 od studia Veewo a je koncepčně podobný projektu Threes od Ashera Vollmera.

Datum vydání

Březen 2014

Platformy

Tato hra s hlavolamy je dostupná v prohlížeči a funguje na jakémkoli zařízení (včetně chytrých telefonů se systémy iOS a Android).

Ovládání

Dlaždice můžete přesouvat pomocí kláves se šipkami nebo přejetím.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama