Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

2048

Hodnocení:
8,1
(8 392 hlasů)
Uvolněno:
prosinec 2019
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

2048 je singleplayerová hra, ve které se posouvají dlaždice, vyvinutá Gabriele Cirullim. Slučujte dlaždice se stejnou mocninou 2 a získejte celkovou sumu. Cílem je pokračovat ve slučování dlaždic, dokud nedosáhnete hodnoty 2048!

Mým dětem se líbí jednoduchá výzva slučovat čísla a uvolňovat místo, aby zůstaly naživu. Je skvělé sledovat, jak objevují strategie pro efektivní slučování stále větších čísel. Nerozumí tomu, ale učí se rychle sčítat. Toto také vyžaduje geografické přemýšlení předem, aby se vyhnuli situacím, které by je zablokovaly.

Recenze od FamilyGamingDatabase.

Jak hrát

Použijte šipkové klávesy k posunutí všech dlaždic ve zvoleném směru. Při každém pohybu se do hry zobrazí další 2. Když se dotknou dvě dlaždice se stejným číslem, spojí se dohromady, zdvojnásobí se jejich hodnota. Posouvejte dlaždice, dokud nedosáhnete nejvyššího skóre. Cílem je mít jednu dlaždici s hodnotou 2048. Buďte opatrní při uvažování o svém pohybu, protože deska se bude při každém pohybu stále plnit! Pokud se deska zaplní a nedosáhnete hodnoty 2048, končí hra.

Tipy a triky

  • Zaměřte se na okraj mřížky. Chcete, aby nejvyšší číslo bylo v pěkném rohu pro snadný přístup.
  • Pokračujte ve vytváření větších čísel kolem tohoto rohu, abyste je mohli sloučit, když se shodují.
  • Pokud se vám začnou vyšší čísla hromadit ve středu, můžete se rychle ztratit s nepřístupnými čísly a nakonec si budete muset začít novou hru.

Co je 2048?

2048 je puzzle hra s prvkem matematiky, ve které hráči posouvají numerické dlaždice po mřížce, aby vytvořili větší čísla. Tato hra vyděsila svět v březnu 2014, kdy byla vydána, překvapila jejího vývojáře, který ji vytvořil za jeden víkend. Od té doby bylo vytvořeno mnoho variant díky projektu s otevřeným zdrojovým kódem. Hra 2048 na této stránce je originální, ale najdete zde i další verze.

Jiné verze hry 2048

Zkontrolujte naše hry 2048 pro další verze této klasické webové hry! Můžete si zahrát jedinečnou verzi 2048 online ve hře Cubes 2048.io, nebo si zahrajte lahodnou sushi verzi originálu ve hře Sushi Drop.

Vývojář

2048 vytvořil Gabriele Cirulli. Je založena na hře 1024 od studia Veewo a konceptuálně se podobá hře Threes od Ashera Vollmera.

Datum vydání

Březen 2014

Platformy

Tato puzzle hra s dlaždicemi je k dispozici online ve webovém prohlížeči a funguje na jakémkoli zařízení (včetně chytrých telefonů s operačními systémy iOS a Android).

Ovládání

Dlaždice můžete přesouvat pomocí kláves se šipkami nebo přejetím.

FAQ

Co je to 2048?

2048 je open-source logická hra s matematickými prvky, ve které hráči posouvají číselné destičky po mřížce a vytvářejí větší čísla.

Tipy a triky

  • Zaměřte se na okraj mřížky. Chcete, aby nejvyšší číslo bylo umístěné v rohu, aby bylo snadno dostupné.
  • Pokračujte v tvorbě větších čísel kolem tohoto rohu, abyste je mohli spojit, až se budou shodovat.
  • Pokud skončíte s vyššími čísly směrem ke středu, může se vám stát, že se s nedostupnými čísly rychle ztratíte a nakonec budete muset začít novou hru.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama