Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Tropical Merge

Hodnocení:
8,8
(42 855 hlasů)
Vývojář:
Clever Apps
Uvolněno:
listopad 2021
Naposledy aktualizováno:
duben 2024
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)

Tropical Merge je slučovací hra, ve které budujete tropický ráj. Spojte různé suroviny do skupin po 3 a vytvořte nové předměty. Začněte stavět dokonalý tropický ostrov tím, že dokončíte úkoly a spojíte stovky objektů.

Jak hrát

Vybudujte svůj tropický ráj

Tropical Merge obsahuje různé exotické objekty, které můžete spojit s dalšími objekty ve skupinách po 3. Sloučením těchto 3 přísad vytvoříte zcela nový objekt. Tento objekt lze také spojit s dalšími 2 objekty, abyste dosáhli dalšího vylepšení. Každé vylepšení je cennější, jak budujete svůj tropický ráj!

Prozkoumejte a rozšiřte nové oblasti

Získejte amulety a zvyšujte úroveň, abyste odemkli více oblastí a rozšířili svůj ostrov. Čím více oblastí otevřete, tím větší svobodu máte při slučování a stavění, dokud nevytvoříte dokonalou utopickou společnost na ostrově. Na mapě najdete různé vzácnosti a objekty, které můžete objevit během svého dobrodružství.

Dokončete úkoly

Spojování a objevování nových objektů je opravdu zábavné a mnohé z nich jsou součástí úkolů, za které budete odměněni za stavbu nových objektů. Existuje tolik úkolů, které vás budou bavit, a každý den se můžete vrátit pro novou výzvu!

Další podobné hry

Pokud si nemůžete přestat spojovat a chcete víc, podívejte se na hru Mergest Kingdom od stejného vývojáře. Mezi další oblíbené tituly patří Tower Swap a Little Alchemy 2. Prohlédněte si naše hry na slučování pro více zábavy.

Datum vydání

  • Listopad 2021 (HTML5)
  • Prosinec 2021 (Android a iOS)

Vývojář

Hru vyvinula společnost Clever Apps.

Platformy

  • Webový prohlížeč (počítač a mobilní zařízení)
  • Android
  • iOS

Naposledy aktualizováno

11. 4. 2024

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama