Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

.io Hry

Bojujte s ostatními hráči ve všech nejnovějších .io hrách. Užijte si originální tituly jako Slither.io a nové .io hry, jako Betrayal.io, Shell Shockers, Krunker a Smash Karts. Tento seznam .io her můžete třídit podle nejnovějších, nejhranějších a nejlepších .io her pomocí filtru.

Vzestup .IO her

První .io hra byla Agar.io. Byla vyvinuta Matheusem Valadaresem v roce 2015 a významnou popularitu si získala prostřednictvím známého internetového fóra 4chan. Hra se točí kolem buněk, které rostou tím, že jí agar a konzumují ostatní hráče. Několik měsíců po vydání hru získala společnost Miniclip a začal se objevovat nový herní žánr založený na pouhém rozšíření domény .io.

Následující hry byly zaměřeny na mechaniky růstu, díky nimž byl Agar tak populární, a posílil tak myšlenku .io jako samostatného žánru, nejen pouhé domény pro první hru. Slither.io byla jednou z těch her se stejně jednoduchým, ale vysoce návykovým konceptem, jen s hady. Nyní existují podobné hry Little Big Snake, které posouvají tento koncept dále, přičemž propracované systémy úrovní a dovedností přidávají obrovskou hodnotu pro opakovanmé hraní.

Jak hrát .IO hry

Mnoho .io her je stále založeno na zvětšování vaší postavy konzumací jídla a pojídáním ostatních hráčů. Dosáhněte na vrchol žebříčku opakováním těchto kroků, dokud nebudete největší ze všech! Většina IO her obsahuje:

 • Velké online arény pro více hráčů s konkurenčním žebříčkem.
 • Jednoduchou mechaniku, která umožňuje snadné hraní každému.
 • Hráče, kteří konzumují jídlo, a často i další hráče, aby se co nejvíce zvětšili.
 • Většinou „přežití nejschopnějších“ zdarma pro všechny, někdy s kooperativní hratelností.

Nejnovější .IO hry

Kategorie .io her se podstatně rozrostla a zahrnuje všechny typy her, například hry FPS, jako Shell Shockers až po hry o přežití a battle royale hry, jako například Zombs Royale.

Mezi nejnovější .io hry patří Smash Karts a fantasticky futuristická FPS hra Ev.io. Obě hry byly vydány v roce 2020 a 2021 a na CrazyGames si již získaly pozornost. Určitě zkuste také DuckPark.io a Hungry Shark Arena - tituly od Ubisoft Nano které představují jedny z nejnovějších a nejúžasnějších dostupných .io her.

Většina .io her funguje bez problémů na mobilních zařízeních a stolních počítačích, protože jejich ovládání se dá snadno naučit. Prohlédněte si celou sbírku .io her a nezapomeňte pravidelně kontrolovat nejnovější a nejlepší .io tituly, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči!


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější .io Hry?

 1. Bloxd.io
 2. DEADSHOT.io
 3. EvoWars.io
 4. Smash Karts
 5. Miniblox
 6. Shell Shockers
 7. Cubes 2048.io
 8. Ninja Parkour Multiplayer
 9. Gulper.io
 10. Ships 3D

Jaké jsou nejlepší .io Hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Bloxd.io
 2. Cubes 2048.io
 3. Noob Snake 2048
 4. Gold Rush Arena
 5. Taming.io

Nejpodceňovanější .io Hry hry

 1. Bloxd.io
 2. Smash Karts
 3. Shell Shockers
 4. Agar.io
 5. Paper.io 2
 6. Diep.io
 7. Bonk.io
 8. Krunker
 9. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)
 10. LOLBeans io
 11. 1v1.LOL

Co jsou .io Hry?

.io hry jsou online hry v reálném čase, které si můžete zdarma zahrát ve webovém prohlížeči. Nejběžnějším tématem .io her je online multiplayer. Kromě toho jsou tyto hry většinou založeny na doménové příponě .io, což je zkratka pro „Indický oceán“.


Zahrajte si nejlepší online .io Hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Bloxd.io a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více