Logo CrazyGames.cz
background

Kulečníkové hry

Zahrajte si kulečník online v kterékoli z těchto bezplatných kulečníkových her. Ať už chcete hrát proti hráčům online nebo sólo, tyto kulečníkové hry vám pomohou zahnat nudu! Pomocí filtrů seřaďte podle nejlepších, nejhranějších a nejnovějších.

Populární značky

Co jsou to kulečníkové hry

Kulečník patří do kategorie kulečníkových sportů a může být také označován jako kapesní kulečník. Kulečník se hraje na stole se šesti kapsami, do kterých se vkládají koule. Existuje více kulečníkových her, z nichž každá má svá specifická pravidla.

Jaké jsou nejoblíbenější kulečníkové hry

8 Ball Pool: Nejčastěji hraná kulečníková hra ve Spojených státech. Cílem je získat barvu a všechny následující černé osmičky. Na této variantě je založena většina kulečníkových her. Mezi oblíbené hry patří např. 8 Ball Billiards CLassic a Pool Club.

Devět koulí: V této rotační hře se používá pouze prvních 9 koulí. Hráči se musí dotknout koule s nejnižším číslem na stole a hru vyhrávají, když 9. kouli zavěsí do kapsy.

Tři koule: V této hře se používají pouze tři koule. Všechny koule by měly být v kapsách, vyhrává hráč s posledním šťouchem.

Jedna kapsa: V této strategické hře je každému hráči přidělena jedna z rohových kapes stolu. Vyhrává hráč, který jako první vloží 8 koulí do rohového otvoru svého soupeře.


Shromáždili jsme 21 nejlepších bezplatných online kulečníkové hry. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové kulečníkové hry jako a nejlepší kulečníkové hry jako 8 Ball Billiards Classic, Cue Billiard Club, a Blast Billiards.
Ukázat více