Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hry pro 2 hráče

Vyzvěte přátele v našich hrách pro dva hráče! Naše hry pro 2 hráče zahrnují divoké sportovní hry, jako jsou Basketball Stars a klidné deskové hry, stejně jako vše mezi tím.

Online hry pro 2 hráče

Hry pro 2 hráče jsou ještě více vzrušující, pokud se připojíte k zápasům s ostatními hráči online. Můžete soutěžit se svými přáteli nebo s ostatními hráči z celého světa v epické multiplayerové akci pro 2 hráče. Příklady těchto her pro 2 hráče zahrnují Rooftop Snipers, Master Chess a 8 Ball Billiards Classic.

Kooperativní hry pro 2 hráče

Pokud byste raději zůstali na stejné straně jako vaši přátelé (moudrá volba), existuje spousta her pro 2 hráče, které můžete hrát kooperativně. Například Série Fireboy a Watergirl, kde oba hráči musí spolupracovat na překonání hádanek. Můžete si také společně zahrát Basketball Stars.

Co můžete očekávat od her pro dva hráče?

Tento žánr je rozsáhlý – hráči a přátelé mohou zápasit o zem ve hře Wrestle Jump nebo hrát spolu Fireboy and Watergirl 5. Níže jsou uvedeny některé běžné typy dostupných her pro dva hráče:

Existuje spousta těchto her, které si můžete zahrát v online i offline multiplayeru s přáteli. Použití duálního ovládání je nejběžnějším způsobem hraní těchto titulů. Jeden hráč může používat myš, zatímco druhý používá klávesnici.

Prohlédněte si celou kolekci

Jak můžete vidět, CrazyGames má k dispozici vynikající výběr her pro 2 hráče. S více než 200 dostupnými tituly je tu něco pro každého. Proč se nepodívat na některé z dostupných skvělých her a nezabavit se s přáteli?

Pokud chcete hrát s více než dvěma, podívejte se na naše hry pro 3 hráče a hry pro více hráčů.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry pro 2 hráče?

 1. Ragdoll Archers
 2. 8 Ball Billiards Classic
 3. Basket Random
 4. Crazy Roll 3D
 5. Soccer Legends 2021
 6. House of Hazards
 7. Basketball Stars
 8. Soccer Random
 9. Tag 2 3 4 Players
 10. Wrestle Bros

Jaké jsou nejlepší Hry pro 2 hráče pro mobilní telefony a tablety?

 1. Ragdoll Archers
 2. Getaway Shootout
 3. Match Arena
 4. Wrestle Bros
 5. 8 Ball Billiards Classic

Nejpodceňovanější Hry pro 2 hráče hry

 1. Basket Random
 2. Basketball Stars
 3. BasketBros
 4. Cuphead

Co jsou Hry pro 2 hráče?

Hry pro dva hráče vám umožní hrát s kamarády, ať už kooperativně nebo proti sobě. Někdy budete sedět u stejného počítače a každý používá jiné klávesy k ovládání svých postav. Existuje také spousta online her pro více hráčů.


Zahrajte si nejlepší online Hry pro 2 hráče zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Ragdoll Archers a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více