Hry pro 2 hráče

Vyzvěte přátele v našich hrách pro dva hráče! Naše hry pro 2 hráče zahrnují divoké sportovní hry, jako jsou Basketball Stars a klidné deskové hry, stejně jako vše mezi tím.

Online hry pro 2 hráče

Hry pro 2 hráče jsou ještě více vzrušující, pokud se připojíte k zápasům s ostatními hráči online. Můžete soutěžit se svými přáteli nebo s ostatními hráči z celého světa v epické multiplayerové akci pro 2 hráče. Příklady těchto her pro 2 hráče zahrnují Rooftop Snipers, Master Chess a 8 Ball Billiards Classic.

Kooperativní hry pro 2 hráče

Pokud byste raději zůstali na stejné straně jako vaši přátelé (moudrá volba), existuje spousta her pro 2 hráče, které můžete hrát kooperativně. Například Série Fireboy a Watergirl, kde oba hráči musí spolupracovat na překonání hádanek. Můžete si také společně zahrát Basketball Stars.

Co můžete očekávat od her pro dva hráče?

Tento žánr je rozsáhlý – hráči a přátelé mohou zápasit o zem ve hře Wrestle Jump nebo hrát spolu Fireboy and Watergirl 5. Níže jsou uvedeny některé běžné typy dostupných her pro dva hráče:

Existuje spousta těchto her, které si můžete zahrát v online i offline multiplayeru s přáteli. Použití duálního ovládání je nejběžnějším způsobem hraní těchto titulů. Jeden hráč může používat myš, zatímco druhý používá klávesnici.

Prohlédněte si celou kolekci

Jak můžete vidět, CrazyGames má k dispozici vynikající výběr her pro 2 hráče. S více než 200 dostupnými tituly je tu něco pro každého. Proč se nepodívat na některé z dostupných skvělých her a nezabavit se s přáteli?

Pokud chcete hrát s více než dvěma, podívejte se na naše hry pro 3 hráče a hry pro více hráčů.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry pro 2 hráče?

 1. Basketball Stars
 2. Crazy Roll 3D
 3. Soccer Legends 2021
 4. Stickman Supreme Duelist 2
 5. 8 Ball Billiards Classic
 6. House of Hazards
 7. BasketBros
 8. Basketball Legends 2020
 9. Getaway Shootout
 10. 12 MiniBattles

Jaké jsou nejlepší Hry pro 2 hráče pro mobilní telefony a tablety?

 1. 8 Ball Billiards Classic
 2. Master Chess
 3. Basketball Stars
 4. Getaway Shootout
 5. Basketball Legends 2020

Co jsou Hry pro 2 hráče?

Hry pro dva hráče vám umožní hrát s kamarády, ať už kooperativně nebo proti sobě. Někdy budete sedět u stejného počítače a každý používá jiné klávesy k ovládání svých postav. Existuje také spousta online her pro více hráčů.


Shromáždili jsme 242 nejlepších bezplatných online hry pro 2 hráče. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové hry pro 2 hráče jako a nejlepší hry pro 2 hráče jako Basketball Stars, Crazy Roll 3D, a Soccer Legends 2021.
Ukázat více