Logo CrazyGames.cz
background

Hry pro 2 hráče

Vyzvěte přátele v našich hrách pro dva hráče! Naše hry pro 2 hráče zahrnují divoké sportovní hry, jako jsou Basketball Stars a klidné deskové hry, stejně jako vše mezi tím.

Populární značky

Online hry pro 2 hráče

Hry pro 2 hráče jsou ještě více vzrušující, pokud se připojíte k zápasům s ostatními hráči online. Můžete soutěžit se svými přáteli nebo s ostatními hráči z celého světa v epické multiplayerové akci pro 2 hráče. Příklady těchto her pro 2 hráče zahrnují Rooftop Snipers, Master Chess a 8 Ball Billiards Classic.

Kooperativní hry pro 2 hráče

Pokud byste raději zůstali na stejné straně jako vaši přátelé (moudrá volba), existuje spousta her pro 2 hráče, které můžete hrát kooperativně. Například Série Fireboy a Watergirl, kde oba hráči musí spolupracovat na překonání hádanek. Můžete si také společně zahrát Basketball Stars.

Co můžete očekávat od her pro dva hráče?

Tento žánr je rozsáhlý – hráči a přátelé mohou zápasit o zem ve hře Wrestle Jump nebo hrát spolu Fireboy and Watergirl 5. Níže jsou uvedeny některé běžné typy dostupných her pro dva hráče:

Existuje spousta těchto her, které si můžete zahrát v online i offline multiplayeru s přáteli. Použití duálního ovládání je nejběžnějším způsobem hraní těchto titulů. Jeden hráč může používat myš, zatímco druhý používá klávesnici.

Prohlédněte si celou kolekci

Jak můžete vidět, CrazyGames má k dispozici vynikající výběr her pro 2 hráče. S více než 200 dostupnými tituly je tu něco pro každého. Proč se nepodívat na některé z dostupných skvělých her a nezabavit se s přáteli?

Pokud chcete hrát s více než dvěma, podívejte se na naše hry pro 3 hráče a hry pro více hráčů.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry pro 2 hráče?

 1. Crazy Roll 3D
 2. Basketball Stars
 3. 8 Ball Billiards Classic
 4. Stickman Battle Fight Warriors
 5. House of Hazards
 6. Soccer Legends 2021
 7. BasketBros
 8. Getaway Shootout
 9. Basketball Legends 2020
 10. 12 MiniBattles

Jaké jsou nejlepší Hry pro 2 hráče pro mobilní telefony a tablety?

 1. Getaway Shootout
 2. 8 Ball Billiards Classic
 3. Master Chess
 4. Basketball Stars
 5. BasketBros

Nejpodceňovanější Hry pro 2 hráče hry

 1. Master Chess
 2. Snakes and Ladders
 3. Foosball
 4. Splix.io
 5. 4 in a Row
 6. Ludo King
 7. Checkers Online
 8. Tug the Table

Co jsou Hry pro 2 hráče?

Hry pro dva hráče vám umožní hrát s kamarády, ať už kooperativně nebo proti sobě. Někdy budete sedět u stejného počítače a každý používá jiné klávesy k ovládání svých postav. Existuje také spousta online her pro více hráčů.


Shromáždili jsme 253 nejlepších bezplatných online hry pro 2 hráče. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové hry pro 2 hráče jako a nejlepší hry pro 2 hráče jako Crazy Roll 3D, Basketball Stars, a 8 Ball Billiards Classic.
Ukázat více