Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Word Wipe

Hodnocení:
7,4
(39 478 hlasů)
Vývojář:
Arkadium
Uvolněno:
červenec 2019
Naposledy aktualizováno:
září 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Slovo Wipe je hra s hledáním slov. Můžete použít písmena z celého okolí a v libovolném směru. Když zkombinujete písmena a vytvoříte slovo, písmena z mřížky zmizí. Tím vypadne pozice písmen nad ní, což vede k nejrůznějším jedinečným kombinacím písmen!

Jak hrát Word Wipe

Hledání slov

Chcete-li hrát hru Word Wipe, hledejte slova na hrací ploše. Vyberte písmena slova a odstraňte destičky. Když destičky zmizí, písmena shora se dostanou na jejich místo. Slova můžete vytvářet pomocí sousedních písmen v libovolném směru, podobně jako ve hře Boggle. Minimální délka slova jsou tři znaky.

Časový limit

Každá úroveň hry Word Wipe je časově omezená, takže musíte pracovat rychle, abyste dosáhli cíle. S každou novou úrovní je vaším cílem odstranit vyšší počet řádků. Jakmile řádky odstraníte, hra vás odmění bombou, která zničí vámi zvolený úsek.

Jedinečné mechanismy

Hra Word Wipe je skvělou alternativou k tradičnímu hledání slov, díky volnějším pravidlům nabízí kreativnější kombinace slov. Tyto kombinace se liší podle toho, jaká slova se rozhodnete odstranit.

Statistiky

Na konci úrovně získáte skóre, které ukazuje vaše nejlepší slovo, nejvyšší úroveň a další skvělé statistiky ze hry, takže můžete sledovat svůj pokrok!

Další slovní hry

Pokud jste tak trochu slovní maniaci, existuje spousta dalších slovních her, které si můžete prohlédnout.

Stejně jako Word Wipe, i Words of Wonders je časově omezená výzva, ve které musíte najít co nejvíce slov s dostupnými písmeny. Pokud si chcete zahrát logickou hru, která není založená na slovech, vyzkoušejte návykovou hru Cups Water Sort Puzzle.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Datum vydání

Červenec 2023

Vývojář:

Společnost Arkadium vyvinula hru Word Wipe.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

27. 9. 2023

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama