Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hry střílečky z pohledu první osoby

Vyberte si svoje oblíbené zbraně a skočte do kompetitivních online bitev a jakékoli z těchto stříleček z pohledu první osoby. Tyto hry si můžete třídit podle top hodnocení, nově přidaných a nehranějších pomocí filtru.

Jak hrát hry FPS

Většina stříleček z pohledu první osoby vám umožňuje vybírat z arzenálu zbraní, jako jsou pistole, kulomety, brokovnice nebo výbušniny. Tyto hry vám také umožňují hrát na různých 3D mapách na různých místech. Můžete hrát jako součást týmu a využívat týmovou práci ve svůj prospěch nebo hrát jiné populární herní režimy, jako je free-for-all (FFA), kde je každý sám za sebe.

Jak se zlepšit ve hrách FPS

Jakmile zvládnete základní dovednosti, podívejte se na tyto tipy pro vylepšení hry a začněte zabíjet ostatní hráče ve velkém:

 • Najděte zbraně, které vám vyhovují
 • Nepanikařte ani nestřílejte všude okolo - myslete, miřte a střílejte až pak
 • Vylaďte si citlivost myši tak, aby vám vyhovovala
 • Cvičení dělá mistra, takže hrajte dál!

Nejlepší hry FPS

Pokud hledáte některé z nejlepších online FPS her založených na prohlížeči, jste na správném místě. Řazení podle „nejhranějších“ v horní části vám pomůže filtrovat naše nejoblíbenější tituly. Jak každý profesionální hráč ví, hry FPS jsou vytvořeny pro PC - a vždy obsahují online multiplayer.

Shell Shockers je jednou z těch her, se skvělými mapami a vejčitými postavami, které se vám po zabití otevřou a vylijí žloutek. Bullet Force a Forward Assault: Remix jsou dvě bezplatné online hry FPS, které poskytují klasickou, rychlou a konkurenceschopnou hru.

FPS hry jsou jedny z nejoblíbenějších her na našem webu.

Tyto hry FPS lze hrát zdarma

Všechny střílečky z pohledu první osoby zde můžete hrát zdarma ve svém webovém prohlížeči, aniž byste je museli stahovat. Mnoho z nejlepších titulů se ideálně hraje na PC - nebo pouze na PC, ale k dispozici je mnoho mobilních her FPS.

Pokud chcete nějaké další skvělé návrhy her FPS, podívejte se Crazy Pixel Apocalypse nebo vyměňte své smrtící zbraně za paintballové v oblíbené hře Modern Blocky Paint.

Podobné žánry

Pokud chcete střílet z jiné perspektivy, podívejte se na naše střílečky z pohledu třetí osoby. Mezi další relevantní kategorie patří odstřelovací hry, hry se zbraněmi, a hry pro více hráčů.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry střílečky z pohledu první osoby?

 1. DEADSHOT.io
 2. Build and Crush
 3. Shell Shockers
 4. Bullet Force
 5. Grandfather Road Chase: Realistic Shooter
 6. Kirka.io
 7. Hazmob FPS: Online Shooter
 8. Time Shooter 2
 9. Voxiom.io
 10. BLOCOPS

Jaké jsou nejlepší Hry střílečky z pohledu první osoby pro mobilní telefony a tablety?

 1. DEADSHOT.io
 2. Kirka.io
 3. Skibidi Toilets: Infection
 4. Grandfather Road Chase: Realistic Shooter
 5. Block Contra: Clutch Strike

Nejpodceňovanější Hry střílečky z pohledu první osoby hry

 1. Shell Shockers
 2. Krunker

Co jsou Hry střílečky z pohledu první osoby?

Střílečky z pohledu první osoby (FPS) jsou střílecí hry s perspektivou pohledu z první osoby. Často se hrají online proti dalším hráčům. Můžete použít zbraně jako jsou pistole a brokovnice, nebo dokonce mocné bazuky a takticky sejmout vaše nepřátele v různých lokacích.


Zahrajte si nejlepší online Hry střílečky z pohledu první osoby zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte DEADSHOT.io a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více