Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Deskové hry

Zahrajte si své oblíbené deskové hry online. Ať už jde o ludo, šachy nebo dámu, v naší rostoucí kolekci najdete ty nejlepší deskové hry. Pomocí filtrů můžete seřadit podle nejlepších, nejnovějších a nejhranějších.

Otestujte si své dovednosti v našich klasických deskových hrách

Stejně jako videohry ovládly herní svět, deskové hry obstály ve zkoušce času. Tyto klasické hry jsme přenesli do moderní éry. Máme fantastický výběr špičkových deskových her, které můžete hrát online na svém smartphonu, stolním počítači nebo na tabletu.

Pokud máte rádi klasické tituly jako šachy, ludo a Yahtzee, pak jste na správném místě! Můžete si vyzkoušet hry, naučit se pravidla a začít hrát ty nejlepší deskové hry online ještě dnes.

Jaké moderní deskové hry můžete hrát online?

Tyto skvělé hry si mohou užít děti i dospělí. Mnoho lidí si užilo rodinný herní večer – nyní to můžete udělat na počítači nebo tabletu! Jaké konkrétní typy deskových her ale můžete očekávat? Existuje nepřeberné množství klasických rodinných deskových her, jako jsou:

To jsou jen některé z klasických titulů, které lze hrát na CrazyGames. Existuje také řada strategických her, karetních her a kooperativních her. Máme pro vás více než 70 různých titulů. Náš seznam deskových her se často aktualizuje, takže se vraťte, abyste získali další informace.

Co můžete očekávat od těchto úžasných stolních her?

Hry jako tyto se mohou lišit v závislosti na kategorii, ale mají společné rysy. Za prvé, obvykle hrajete na desce nebo na určené hrací ploše. Za druhé, často máte herní figurky (jako figurky v šachu, dominu a dámě). Mnoho deskových her také používá kostky, které do hry vnášejí prvek náhody.

Deskové hry na hraní rolí mají často jednotlivé figurky postav, které můžete přesouvat po herním plánu. Prohlížečové deskové hry obvykle nabízejí také řadu režimů, jako jsou:

 • Hry pro jednoho hráče vs. AI soupeři
 • Hry pro více hráčů vs. přátelé na stejném zařízení
 • Hry pro více hráčů vs. online soupeři

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Deskové hry?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. Ludo King
 3. Magnet Chess
 4. Chess Online Multiplayer
 5. Chess Free
 6. Foono Online Multiplayer
 7. 4 In A Row Connected Multiplayer
 8. Sweety Ludo
 9. Tic Tac Toe Online
 10. Flames & Fortune

Jaké jsou nejlepší Deskové hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. Wordmeister
 3. Ludo King
 4. Blooming Gardens
 5. Chess Online Multiplayer

Nejpodceňovanější Deskové hry hry

 1. Backgammon Online
 2. Yahtzee Online
 3. Battleship
 4. Rummikub

Co jsou Deskové hry?

Deskové hry jsou stolní hry, které se obvykle odehrávají na vyznačené hrací ploše. Lidé hrají deskové hry po tisíce let, přičemž hry jako Backgammon jsou staré více než 5000 let. Nyní je můžete hrát zdarma ve svém webovém prohlížeči kliknutím na tlačítko!


Zahrajte si nejlepší online Deskové hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Mahjongg Solitaire a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více