Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Basketbalové hry

Připravte se na naši kolekci ručně vybraných online basketbalových her. Vydejte se na parket a předveďte své střelecké schopnosti a úžasné slam-dunks!

Basketbal je jedním z nejpopulárnějších sportů v USA a ponechává v herní oblasti spoustu možností. Mnoho her odráží skutečné týmy a legendární hráče jako James Harden, LeBron James a Kobe Bryant. U nás si můžete zahrát svůj sen o NBA v řadě bezplatných basketbalových her.

Být profesionálem v basketbalu vyžaduje atletiku, sílu a rychlost. Být vysoký také pomáhá. Hraní basketbalových her online však vyžaduje pouze připojení k internetu a mobilní telefon nebo stolní počítač. Rychlé reakce a porozumění pravidlům basketbalu vám také pomůže hrát lépe.

Basketbalové hry NBA

Tohle je prvoligový basketbal a tlak je zde obrovský. Oblíbené basketbalové hry NBA vás postaví na hřiště s některými z nejlepších týmů a hráčů na světě. Basketball Stars a Basketball Legends jsou dvě velmi oblíbené basketbalové hry, které obsahují hry pro jednoho hráče, hry pro více hráčů a plnohodnotné turnajové hry. Pokud máte rádi své webové hry ve 3D, Basketball.io je také skvělá volba!

Pouliční basketbalové hry

Jistě, hrát populární hry jako profesionální tým světové třídy je zábava. Ale hrát freestyle na ulici jako nové dítě může být mnohem cool. Můžete to nechat skutečné a střílet obruče na graffiti potřísněném městském pozadí, kde někteří profesionálové poprvé začali prokazovat své dovednosti.

Pokud chcete hrát městské basketbalové hry, podívejte se Basket Slam Dunk 2 a předveďte nějaké slam dunks na ulici. Také nemáte žádné nohy, což dělá věci zajímavými.

Basketball Arcade vám také umožní procvičit si své basketbalové dovednosti na ulici tím, že budete volně střílet na síť.

Další basketbalové hry

Kromě městského a prvoligového basketbalu některé hry zcela nezapadají do žádné kategorie. Třeba hry jako Tap-Tap Shots, arkádová hra, kde musíte neustále klepat, abyste dostali míček do sítě.

Jak vidíte, ve vašem webovém prohlížeči je k dispozici široká škála basketbalových her. Vyberte si tu, která se vám líbí, a hrajte zdarma!


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Basketbalové hry?

 1. Basket Random
 2. Tap-Tap Shots
 3. Ragdoll Throw Challenge
 4. Basketball Stars
 5. Basketball Skills
 6. BasketBros
 7. Noob Basketball Clicker
 8. Jump Up 3D
 9. Basketball Legends 2020
 10. Hoop World 3D

Jaké jsou nejlepší Basketbalové hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Tap-Tap Shots
 2. Jump Up 3D
 3. Ragdoll Throw Challenge
 4. Basketball Serial Shooter
 5. Basketball Stars

Nejpodceňovanější Basketbalové hry hry

 1. Basket Random
 2. Basketball Stars
 3. BasketBros

Co jsou Basketbalové hry?

Basketbalové hry vám umožňují střílet na obruče ve vašem webovém prohlížeči. Existuje celá řada 3D a 2D basketbalových her, z nichž mnohé zahrnují slavné týmy a hráče. Procvičte si své obranné pohyby a skórujte slam-dunky v kterémkoli z těchto basketbalových titulů.


Zahrajte si nejlepší online Basketbalové hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Basket Random a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více