Logo CrazyGames.cz

Casual hry

Zahrajte si náš výběr bezplatných příležitostných her. Najdete zde vše neformální od hyper-casual her až po hybrid-casual tituly.

Populární značky

Nenáročné hry - snadné a zábavné hraní

Nenáročné hry nejsou nijak složité, takže jsou ideální pro rychlou hru ve webovém prohlížeči. Do příležitostné hry se můžete načíst okamžitě a během několika minut ji budete umět hrát. Většina casual her je zdarma, stejně jako všechny hry na CrazyGames.

Mezi naše nejlepší hry pro příležitostné hráče patří Crazy Roll 3D a Shape Crusher. Oba tyto tituly se vyznačují rychlou hratelností v arkádovém stylu, aniž by byly složité. K dispozici jsou také klasické hry které si zaslouží zmínku za průkopnictví ležérního stylu, jako např. Bubble Shooter.

Hyper-Casual Games - Ty úplně nejjednodušší

Hyper-casual hry posouvají žánr casual o krok dál díky okamžité hratelnosti. Naučit se hrát hyper-casual hru trvá zpravidla méně než minutu díky jediné herní mechanice a jednoduchému ovládání, které je často pouze jedno tlačítko.

Žánr hyper-casual se objevil na mobilních telefonech, ale ještě lépe se hodí na web, protože se dlouho nenačítají a není nutné je stahovat. Podívejte se na některé hyper-casual minihry.

Jednou z prvních hyperobvyklých her byla hra Helix Jump od studia Voodoo. Mezi novější hry v této oblasti patří Stacky Bird a Hide N Seek.

Nejlepší nenáročné hry. Tyhle jsou návykové!

Nejlepší casual hry posouvají hyper-casual hry o krok dál s dostatečně kouzelnou formulí, aby byly super návykové! Snadno se můžete ponořit na celé hodiny do her, jako je např. Market Boss a Sweet Shop 3D, což jsou jednoduché hry s větším pokrokem než průměrná příležitostná hra, která vás udrží v napětí.

Fisherman Life a Retro Battle jsou také opravdu poutavé hry, do kterých se můžete ponořit a rychle si je zahrát!

Proč hrát příležitostně?

Pokud nemáte dostatek trpělivosti nebo času na to, abyste se naučili základy složité strategie nebo RPG hry, pak jsou pro vás nejspíš ideální hry zdarma pro příležitostné hraní. Tyto jednoduché tituly vyhovují jak nehráčům, tak hráčům, kteří si chtějí ukrátit čas hraním zábavných her zdarma!


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Casual hry?

 1. Crazy Roll 3D
 2. One Line
 3. Helix Jump
 4. Pencil Rush
 5. Total Crush
 6. Robo Runner
 7. Getting Over It
 8. Sweet Shop 3D
 9. Stacky Bird
 10. Market Boss

Jaké jsou nejlepší Casual hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Arkadium's Bubble Shooter
 2. Gold Digger FRVR
 3. Text Twist
 4. One Line
 5. Sweet Shop 3D

Nejpodceňovanější Casual hry hry

 1. Master Chess
 2. Learn To Fly
 3. Snakes and Ladders
 4. Dinosaur Game
 5. Free Tetris
 6. Elastic Man
 7. Frogger
 8. Burger Time
 9. Brick Breaker
 10. Doodle Jump
 11. 2048 Cupcakes
 12. Virtual Drum
 13. Street Fighter 2
 14. Pinturillo 2
 15. Lemonade Stand
 16. Geometry Dash Online
 17. Jetpack Joyride
 18. Jewel Academy
 19. Friday Night Funkin'
 20. Prince of Persia
 21. Fireboy and Watergirl 1: Forest Temple
 22. Super Smash Flash
 23. Checkers Online
 24. Tug the Table
 25. Love Calculator
 26. Bubble Shooter HD
 27. Tiny Fishing

Co jsou Casual hry?

Nenáročné hry jsou zaměřeny na široké publikum, takže jsou obvykle jednoduché a vyžadují méně dovedností k učení. Hraní je často velmi obohacující, návykové a zábavné, aniž byste se museli potápět nespočet hodin, abyste hru zvládli.


Shromáždili jsme 1469 nejlepších bezplatných online casual hry. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové casual hry jako a nejlepší casual hry jako Crazy Roll 3D, One Line, a Helix Jump.
Ukázat více