Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Casual hry

Zahrajte si náš výběr bezplatných příležitostných her. Najdete zde vše neformální od hyper-casual her až po hybrid-casual tituly.

Nenáročné hry - snadné a zábavné hraní

Nenáročné hry nejsou nijak složité, takže jsou ideální pro rychlou hru ve webovém prohlížeči. Do příležitostné hry se můžete načíst okamžitě a během několika minut ji budete umět hrát. Většina casual her je zdarma, stejně jako všechny hry na CrazyGames.

Mezi naše nejlepší hry pro příležitostné hráče patří Crazy Roll 3D a Shape Crusher. Oba tyto tituly se vyznačují rychlou hratelností v arkádovém stylu, aniž by byly složité. K dispozici jsou také klasické hry které si zaslouží zmínku za průkopnictví ležérního stylu, jako např. Bubble Shooter.

Hyper-Casual Games - Ty úplně nejjednodušší

Hyper-casual hry posouvají žánr casual o krok dál díky okamžité hratelnosti. Naučit se hrát hyper-casual hru trvá zpravidla méně než minutu díky jediné herní mechanice a jednoduchému ovládání, které je často pouze jedno tlačítko.

Žánr hyper-casual se objevil na mobilních telefonech, ale ještě lépe se hodí na web, protože se dlouho nenačítají a není nutné je stahovat. Podívejte se na některé hyper-casual minihry.

Jednou z prvních hyperobvyklých her byla hra Helix Jump od studia Voodoo. Mezi novější hry v této oblasti patří Stacky Bird a Hide N Seek.

Nejlepší nenáročné hry. Tyhle jsou návykové!

Nejlepší casual hry posouvají hyper-casual hry o krok dál s dostatečně kouzelnou formulí, aby byly super návykové! Snadno se můžete ponořit na celé hodiny do her, jako je např. Market Boss a Sweet Shop 3D, což jsou jednoduché hry s větším pokrokem než průměrná příležitostná hra, která vás udrží v napětí.

Fisherman Life a Retro Battle jsou také opravdu poutavé hry, do kterých se můžete ponořit a rychle si je zahrát!

Proč hrát příležitostně?

Pokud nemáte dostatek trpělivosti nebo času na to, abyste se naučili základy složité strategie nebo RPG hry, pak jsou pro vás nejspíš ideální hry zdarma pro příležitostné hraní. Tyto jednoduché tituly vyhovují jak nehráčům, tak hráčům, kteří si chtějí ukrátit čas hraním zábavných her zdarma!


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Casual hry?

 1. Ragdoll Archers
 2. Crazy Roll 3D
 3. Helix Jump
 4. Raft Life
 5. Paintball King
 6. Drift Boss
 7. Ram Cars
 8. Man Runner 2048
 9. Square Bird
 10. Tag 2 3 4 Players

Jaké jsou nejlepší Casual hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Arkadium's Bubble Shooter
 2. Smarty Bubbles
 3. Bubble Tower 3D
 4. Ragdoll Archers
 5. Bubble Blast

Nejpodceňovanější Casual hry hry

 1. Drift Boss
 2. Getting Over It
 3. Tiny Fishing
 4. Bricks Breaker
 5. OvO
 6. Little Alchemy 2
 7. Super Auto Pets
 8. Blob Opera
 9. Google Feud
 10. Geometry Dash
 11. Line Rider
 12. Flappy Bird
 13. Cut the Rope
 14. Little Alchemy
 15. Go Chicken Go!
 16. Friday Night Funkin'
 17. World's Hardest Game
 18. Papa's Pizzeria
 19. Bloons Tower Defense
 20. Pick a Lock
 21. Free Tetris
 22. Battleships
 23. Bloons
 24. Frogger
 25. Scribble
 26. Bubble Shooter
 27. Happy Wheels
 28. Text Twist
 29. Atari Breakout
 30. Doodle Jump
 31. Dumb Ways to Die

Co jsou Casual hry?

Nenáročné hry jsou zaměřeny na široké publikum, takže jsou obvykle jednoduché a vyžadují méně dovedností k učení. Hraní je často velmi obohacující, návykové a zábavné, aniž byste se museli potápět nespočet hodin, abyste hru zvládli.


Zahrajte si nejlepší online Casual hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Ragdoll Archers a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více