Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Sandtrix

Hodnocení:
9,0
(18 916 hlasů)
Vývojář:
Markus
Uvolněno:
červen 2023
Naposledy aktualizováno:
leden 2024
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Sandtrix je hra Tetris s twistem - dílky se proměňují v písek, když dosáhnou dna. Cílem je zarovnat bloky stejné barvy, dokud nevytvoří jednu souvislou barvu zleva doprava. Když vytvoříte vodorovnou řadu, pixely zmizí a získáte body.

Jak hrát

Herní režimy

V Sandtrixu si můžete užít tři herní režimy. První je klasický nekonečný režim, kde neustále čistíte písek, dokud se plocha nenaplní. S postupem času se zvyšuje rychlost. Jakmile bloky dosáhnou horního okraje, hra končí.

Ostatní režimy mají podobná pravidla, ale s podstatnými rozdíly. V režimu Hra s nejvyšším skóre je cílem získat co nejvyšší skóre během 3 minut. Pravidla jsou jinak stejná. Ve Vyčisti 40 musíte přesně tak, jak název napovídá, vyčistit 40 řad. V tomto režimu není časový limit. Jen si dejte pozor, abyste neudělali chybu!

Za každý vyčištěný pixel ve všech režimech získáte jeden bod. Pokud vyčistíte řadu znovu před vypršením časového limitu, můžete dosáhnout kombinací až 10x.

Obtížnost

V Sandtrixu jsou tři obtížnostní úrovně. V jednoduchém režimu máte celý herní prostor k dispozici a rychlost je normální. Nicméně ve středním a těžkém obtížnostním stupni se zvyšuje rychlost a omezuje se herní prostor. Zejména těžký režim je výzva. Doporučujeme začít na prvním úrovni obtížnosti a postupně se zvyšovat.

O hře Sandtrix

Sandtrix je také známý pod názvy Sandtris, Setris a Sand Tetris. Je to díky viralitě hry pod různými názvy na TikToku a dalších sociálních platformách. Možná se zdá, že změna dílků na písek odporuje původnímu konceptu Tetrisu, ale čím více hrajete, tím více si uvědomujete detaily, jak jednotlivé tvary dopadají, a naučíte se lépe využívat každý dílek.

Další podobné hry

Pokud rádi hrajete nové a vzrušující hádanky, podívejte se na naši kompletní sbírku logických her. Můžete také zkusit spoustu Tetrisových her. Další novou a zábavnou hádanku můžete vyzkoušet ve hře Tower Swap.

Datum vydání

Červen 2023

Vývojář

Markus vyvinul hru Sandtrix.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

16. 2. 2024

Ovládání

  • Enter nebo levé tlačítko myši = potvrzení / interakce s uživatelským rozhraním ve hře
  • P = pauza
  • W nebo šipka nahoru = otočení bloků
  • AD nebo šipka doleva/doprava = pohyb doleva/doprava
  • S nebo šipka dolů = vynechání bloků
  • Na mobilu: Klepnutím otočíte blok, přejetím doleva nebo doprava bloky přesunete

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama