Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Sportovní hry

Objevte nejnovější online sportovní hry, od fotbalu po box a basketball. Společně s výběrem míčových her máme také v nabídce hry s extrémními a bojovými sporty. Objevte nejlepší sportovní tituly a ponořte se do hry!

Fotbalové hry

Fotbal je jedním z nejpopulárnějších sportů na světě a zahrnuje širokou škálu dovedností a atletiky. V nabídce je spousta fotbalových her. Naše nejoblíbenější fotbalová hra je SocCar, což je ovlivněno výbušnou popularitou sportovních her založených na vozidlech, jako je Rocket League.

Basketbalové hry

Po fotbale je basketbal jedním z dalších nejpopulárnějších sportů na světě. Lidé z celého světa se sledují hvězdy NBA, jako jsou LeBron James, Anthony David, James Harden, Giannis Antetokounmpo a další, kteří hrají v NBA. Naše sbírka basketbalových her vám umožní zažít basketbalovou zábavu tím, že budete bodovat, zavěšovat a trefovat 3 bodové hody. Tyto hry zahrnují relativně jednoduché basketbalové hry pro jednoho hráče nebo pro dva hráče, jako je Basketball Stars a Basketball Legends 2020, stejně jako pokročilejší basketbalové hry pro více hráčů, jako je Basketball.io a BasketBros.

Hry amerického fotbalu

Pokud dáváte přednost sportovním hrám s trochu větším množstvím kontaktu, americký fotbal a ragby může být váš styl. Rugby.io je rychlá a zábavná volba pro milovníky amerického fotbalu a ragby. Pro fanatičtější hráče amerického fotbalu, 4th and goal 2020 vám dává kontrolu nad přesnou hrou se statistikami.

Bojové hry

Pokud máte rádi přímý kontakt se sportem, jako je bojové umění, máme řadu bojových her pro vypouštění páry intenzivními bitvami. V této kategorii máme v nabídce hry jako je Punchers, realistická 3D boxerská hra, kterou si dokonce můžete zahrát proti svým přátelům na jednom zařízení.

Extrémní sporty

V 90. letech extrémní sporty jako skateboarding zařily výrazný nárůst popularity. Toto zvýšení zájmu se týkalo také snowboardingu, lyžování, surfování a dalších extrémních sportů do oblíbených her. Chcete skateboardovat z kopce jako hladový mýval při poslechu jazzu? Tanuki Sunset je potom hra přímo pro vás!

Více sportovních her

Nesčetné sporty jsou známé a oblíbené po celém světě. Zatím jsme jen šli po povrchu. A co sportovní hry, které zahrnují švih a údery? Mluvíme o raketových hrách a hrách s pálkou a míčem. Mezi tyto kategorie patří baseball, badminton, a kriket. Všechny tyto hry máme na CrazyGames, takže prozkoumejte sekce svých oblíbených sportovních her ve svém volném čase.

Všechny naše sportovní hry se dají přímo ve vašem webovém prohlížeči hrát zdarma. Pokud chcete zahrát perfektní home run nebo sjet na skateboardu jako mýval, vaše nejzajímavější sportovní touhy máme u nás pokryty. Většina našich her je ve formátu HTML5, multiplatformním formátu, který funguje v jakémkoli moderním webovém prohlížeči. Některé hry jsou také ve Flashi. Tyto hry lze hrát jednoduše tak, že Flash ve svém prohlížeči povolíte spouštět na jakékoli stránce, která vás k tomu vyzve.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Sportovní hry?

 1. 8 Ball Billiards Classic
 2. Tap-Tap Shots
 3. Basket Random
 4. Mini Golf Club
 5. Table Tennis World Tour
 6. Soccer Legends 2021
 7. Basketball Stars
 8. Soccer Random
 9. Basketball Skills
 10. Wrestle Bros

Jaké jsou nejlepší Sportovní hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Wrestle Bros
 2. 8 Ball Billiards Classic
 3. Tap-Tap Shots
 4. Table Tennis World Tour
 5. Basket Random

Nejpodceňovanější Sportovní hry hry

 1. Basket Random
 2. Basketball Stars
 3. BasketBros

Co jsou Sportovní hry?

Sportovní hry zahrnují soupeření proti jednomu nebo více hráčům v taktických výzvách, které otestují vaši přesnost a strategii. Většina sportovních her jsou 3D týmové hry, jako basketbal nebo fotbal. Bojové sportovní hry jako box nebo bojová umění jsou také skvěle hodnocenými volbami. Užijte si soutěžní náladu sportů bez nutnosti dělat náročná cvičení!


Zahrajte si nejlepší online Sportovní hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte 8 Ball Billiards Classic a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více