Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Fotbal hry

Můžete se stát fotbalovou legendou a dávat góly jako Messi nebo Ronaldo? Využijte svou šanci s naší sbírkou bezplatných online fotbalových her!

Fotbalové hry existují tak dlouho, že předcházejí první herní konzoli. Když vyšly první konzole, začali jsme vídat hry jako Fifa a Football Manager, což jsou nyní obrovské herní franšízy.

Nyní můžete hrát řadu fotbalových her ve svém webovém prohlížeči zcela zdarma. Pusťte se do těchto her z pohodlí svého počítače nebo mobilního zařízení.

Hrajte v nejnovější lize

Fotbalové hry jsou často vydávány každý rok, protože věci se ve skutečném sportovním světě často mění. Soccer Legends 2021 je nová hra ze série Soccer Legends, kterou můžete hrát sami nebo s přáteli! Zahrát si můžete i v Euro Cupu Soccer Skills: Euro Cup 2021.

Proveďte trestné střílení

Chcete si užít penalty, neboli trestná střílení? Existuje celá řada her, které vám umožní zahrát si penaltové střílení nebo hrát za brankáře. Připojte se k žebříčku a propracujte se nahoru v Penalty Superstar nebo hrajte jako střelec a brankář v Penalty Fever 3D.

Hrajte na mistrovství světa

Pokud si jen chcete zahrát fotbal proti některým z největších týmů na světě s plnou kontrolou hráčů, podívejte se World Soccer Cup 2018 a Bola Soccer. Tyto hry vám umožní ovládat své oblíbené národní týmy a dovést je k vítězství!

Poté, co ovládnete světový fotbal, možná budete chtít odejít z hřiště a přejít do managementu. Podívejte se na fotbalové manažerské hry jako Club Manager 2019.

Populární fotbalové hry

V herním světě je možné všechno. Některé z nejslavnějších fotbalových her jsou ty, které vytvořily vlastní žánr, jako je Rocket League. Nejoblíbenější hrou v této sekci je SocCar, hra, kde ovládáte míč pomocí RC auta, podobně jako Rocket League.

Fotbal je tak populární sport, že produkuje stovky her pro fanoušky i hráče. Můžete hrát v týmech proti ostatním hráčům z celého světa, provádět trestné střílení, znovu prožívat mistrovství světa a hrát jako zvíře v zoo. Můžete dokonce hrát fotbal jako superhrdina, něco, co v reálném světě možná není možné.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Fotbal hry?

 1. Soccer Legends 2021
 2. Soccer Random
 3. Penalty Shooters 2
 4. Free Kick Classic (3D Free Kick)
 5. CarBall.io
 6. Soccer Bros
 7. Soccer Dash
 8. Penalty Shooters 3
 9. A Small World Cup
 10. Idle Soccer Manager

Jaké jsou nejlepší Fotbal hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Soccer Random
 2. Soccer Legends 2021
 3. Free Kick Classic (3D Free Kick)
 4. Soccer Bros
 5. CarBall.io

Co jsou Fotbal hry?

Fotbalové hry vás postaví na hřiště, abyste si zahráli s profesionály. Ovládejte jednoho nebo více hráčů, střílejte a skórujte! Ať už máte rádi staromódní dobrý fotbal nebo chcete hrát fotbal s jedinečným nádechem, existuje spousta fotbalových her, do kterých můžete kopat botami s hroty.


Zahrajte si nejlepší online Fotbal hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Soccer Legends 2021 a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více