Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papas Cupcakeria

Hodnocení:
8,9
(25 851 hlasů)
Uvolněno:
říjen 2013
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Papa's Cupcakeria je nenáročná hra s restaurací, ve které pracujete pro Papa Louieho a připravujete chutné dortíky pro zákazníky. Udělejte na zákazníky dojem svými dovednostmi při výrobě krásných a lahodných dortíků a udržujte si přehled o objednávkách, které každý den přibývají. Pomozte Papa Louiemu proměnit tento podnik v nejpopulárnější cupcake podnik ve městě!

Jak hrát

Od autonehody až po Cakerii

Papa Louie a Roy (z Papa's Pizzeria) vymysleli plán, jak získat nového zaměstnance pro nově otevřenou Papa's Cupcakeria - kontrolují vás při brzdění, což způsobí autonehodu. Namísto uplatnění nároku na pojištění vám nabídnou práci za nižší než zákonem stanovenou minimální mzdu. Funguje to na jedničku a vy jste nyní povinni splatit dluh tím, že budete v Cupcakerii pracovat jako James, Willow nebo vlastní postava, kterou si vymyslíte.

Upéct pěkný dort je hračka!

Začněte tím, že přijmete své první objednávky. Vyberte si pěkný košíček, dejte do něj těsto a upečte ho! Opravdové umění přichází na stanici sestavování, kde pečlivě přidáváte různé druhy polev a nakonec je doplníte specialitami, jako jsou posypky a omáčky. Ujistěte se, že vaše cupcaky jsou co nejblíže dokonalosti, abyste získali co nejlepší hodnocení zákazníků.

Odpočiňte si po dni stráveném pečením dortů

Jak každý den v Cupcakerii ubíhá, pomalu zapomínáte na důvod, proč jste zde skončili, hypnotizováni radostí z pečení dortů a 7 minihrami, které si po každé směně rádi zahrajete. Ke hře dostanete 3 vstupenky a v případě výhry budete odměněni něčím, co vám ve hře pomůže. Za spropitné můžete také nakoupit nové předměty do restaurace.

Zdobení nad rámec dortů

Dekorativní předměty, jako jsou stoly a plakáty, pomáhají zlepšit dobu čekání zákazníků, zatímco vylepšení vybavení může usnadnit a urychlit proces přípravy jídla. Nakonec bude Cupcakeria kompletně vyšperkovaná novým nábytkem, podlahou, stěnami - všemi vychytávkami, které zapůsobí na vaše neposedné zákazníky.

Vlastnosti

  • Hrajte za Jamese, Willow nebo si vytvořte vlastní personalizovanou postavu
  • Těsto a pečení dortů. Přesně přidávejte polevy, abyste dosáhli dokonalosti
  • Zahrajte si zábavné minihry a odemkněte si předměty po náročném pracovním dni
  • Vylepšujte podnik Papa's Cakeria tím nejelegantnějším vybavením

Datum vydání

  • Srpen 2013 (Flash)
  • Listopad 2015 (Android a iOS)

Vývojář

Studio Flipline Studios vyvinulo hru Papa's Cupcakeria. Vyzkoušejte si i další jejich hry, například Papa's Donuteria a Papa's Scooperia!

Platformy

  • Webový prohlížeč (stolní i mobilní)
  • Android
  • iOS

Ovládání

Pomocí levého tlačítka myši vytvořte lahodný košíček.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama