Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Oblékací hry

Vyberte si dokonalý outfit v těchto oblékacích hrách. Zde jsme shromáždili všechny nejlepší bezplatné oblékací hry, které lze hrát online.

Objevte perfektní nový vzhled

Staňte se fashionistou! Vybrat perfektní outfit není žádný snadný úkol. Ti, kteří milují módu, dokážou ocenit šílené vzrušení z nakupování oblečení a sdílení zcela nového vzhledu s vrstevníky. To je to, co mohou hráči dělat ve hrách na oblékání a líčení.

Všichni chceme vypadat skvěle a udělat dojem na své přátele tím, že budeme vypadat co nejlépe. Kdo by se nechtěl obléknout a vypadat dobře na velkou událost, jako je módní přehlídka? Vytvoření dokonalého outfitu znamená vše. Proto jsou oblékací hry pro vznikající módní ikonu tak důležité.

Oblékněte se, abyste udělali dojem

Vstupte do světa vysoké módy, soutěží krásy, módních přehlídek a influencerů na sociálních sítích. Oblékací hry často obsahují následující prvky:

 • Topmodelky jako je Kim Kardashian
 • Postavy princezen Disney jako je Elsa a Rapunzel
 • Velký výběr oblečení
 • Doplňky, jako jsou sluneční brýle a kabelky
 • Možnosti stylingu, jako jsou vlasy a make-up
 • TikTok, Instagram, a životní styl influencerů

Zábavné oblékací hry

Vyberte si řadu oblečení a doplňků v těchto zábavných a módních oblékacích hrách.

Year-Round Fashionista

Série Year-Round Fashionista je jedním z nejoblíbenějších titulů od Idea Studio. Year-Round Fashionista: Elsa představuje samotnou ledovou královnu - Elsu z Frozen. Hráči si musí vybrat různé oblečení pro různé měsíce v roce. Každý měsíc má určitý styl a téma.

Katie’s Wedding Day

Ariana Wedding Prep je zábavná módní hra, kde pomáháte Arianě připravit se na její velkou událost. Arianin velký den se blíží a samozřejmě nesmí chybět úžasné svatební šaty a make-up. Vyberte si vhodné šaty a pomozte krásné nevěstě dokončit její make-up a účes.

Instagirls Dress Up

Ve hře Instagirls Dress Up musíte vytvořit dívku s nejnovějšími styly, abyste jí pomohli vyniknout z davu jako jedinečný instagramový influencer. 

Líbí se vám oblékací hry?

Naši rozšířenou kolekci her o kráse si zamilujete. Všechny tyto kategorie jsou mezi fanoušky oblékacích her velmi oblíbené:


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Oblékací hry?

 1. BFFs K-Pop Fangirls
 2. New Year Makeup Trends
 3. Valentine's Day Couple Date
 4. Highschool Mean Girls 3
 5. Festival Vibes Makeup
 6. BFFs Luxury Loungewear
 7. Ice Skating Ballerina
 8. ASMR Beauty Treatment
 9. Highschool Mean Girls
 10. ASMR Nail Treatment

Jaké jsou nejlepší Oblékací hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. New Year Makeup Trends
 2. BFFs K-Pop Fangirls
 3. Highschool Mean Girls 3
 4. Festival Vibes Makeup
 5. Graduation Hairstyles

Co jsou Oblékací hry?

Oblékací hry vám umožní vyzkoušet různé módní kombinace a podtrhnout vaši kreativní stránku. Vyberte si make-up, oblečení a účes a snažte se vypadat co nejlépe!


Zahrajte si nejlepší online Oblékací hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte BFFs K-Pop Fangirls a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více