Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papa's Taco Mia

Hodnocení:
9,3
(18 192 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Postavte si chutné tacos v Papa's Taco Mia! Papa Louie vám dal práci jako odměnu za vítězství v soutěži v pojídání tacos. Sestavte dokonalé tacos pro řadu hladových zákazníků a poskytněte vynikající služby, aby na vás byl Papa Louie hrdý.

Jak hrát

Připravte si nejchutnější tacos

Vyber si hráče a začni svůj život jako mistr ve výrobě taco za minimální mzdu. Naložte mleté hovězí maso, papriky a avokádo. Tvrdý obal, měkký obal nebo cokoli, co si zákazník přeje.

Zákazníci budou přicházet s různými specifikacemi a vy budete postupně odemykat nové ingredience. Kromě spropitného budete dostávat týdenní výplatu, z níž každý dolar půjde zpět do tatínkovy kapsy.

Buďte obzvlášť opatrní, abyste uspokojili "zavírače" - to jsou mimořádně vybíraví zákazníci, kteří byli poprvé přidáni v Papa's Taco Mia!

Zvládněte horko v úterý s Tacos

Být dokonalým taco umělcem není snadné. S postupujícími úrovněmi se zvyšuje počet zákazníků a jejich stále složitější požadavky. Zvládnete horko v Papa's Kitchen? To záleží na tom, jak pohotově přijímáte objednávky, jak jste dokonalí na grilovací stanici a jak umíte skládat ingredience dohromady.

Nákup extravagantních vylepšení

Modernizace také uberou na žáru, když se v kuchyni začnou dít mimořádně ostré věci. Za vydělané peníze si kupte vylepšení pro vaření a stavění, jako je například ceněná zlatá špachtle pro ty nejsvižnější salta. K dispozici je také různé vybavení pro objednávkovou stanici, které vašim zákazníkům zpříjemní čekání.

Špehování zákazníků ve jménu dokonalosti taco

Společnost Papa špehovala zákazníky už dávno před internetem. Má deník plný preferencí. Špehujte a zjišťujte informace o svých stálých zákaznících, abyste mohli zlepšovat služby. Čím lépe zákazníky obsloužíte, tím více odznaků získáte!

Vlastnosti

  • Gratulujeme, vyhráli jste stáž v Papa's taco shopu
  • Vytváření těch nejchutnějších tacos pro různé zákazníky
  • Poskytněte zákazníkům dokonalý zážitek z jídla za největší spropitné
  • Vylepšete Taco Mia! S řadou užitečných kuchyňských pomůcek a vybavení

Vývojář

Tuto hru vytvořila společnost Flipline Studios. Podívejte se Papa's Burgeria a Papa's Hot Doggeria pro další zábavné hry z této série.

Platformy

  • Webový prohlížeč
  • Android
  • iOS

Nejčastější dotazy

Proč mi nefunguje Papa's Taco Mia?

Důvodů, proč hra nefunguje, může být mnoho.

  • Abyste mohli hrát Papa's Taco Mia, musíte být na stolním počítači a používat podporovaný webový prohlížeč, například Google Chrome nebo Firefox.
  • Problémy může pomoci vymazat mezipaměť prohlížeče a vypnout software AdBlock.
  • Kontaktujte CrazyGames pokud vám Papa's Taco Mia stále neběží.

Jak mohu získat dobré hodnocení od zavíračů v Taco Mia?

Abyste získali dobré skóre, musíte mít všechny prvky téměř dokonalé. Grilujte přesně a omáčky nanášejte co nejrovnoměrněji. Pokud to pokazíte, může se vyplatit začít znovu.

Kde si mohu zahrát Papas Taco Mia bez Flashe?

Papa's Taco Mia si můžete zahrát bez Flashe na adrese CrazyGames.com, a to díky technologiím emulace. Pro její fungování není třeba provádět žádné stahování.

Ovládání

K interakci použijte levé tlačítko myši.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama