Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papa's Taco Mia

Hodnocení:
9,2
(22 405 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Postavte si chutné tacos v Papa's Taco Mia! Papa Louie vám dal práci jako odměnu za vítězství v soutěži v pojídání taco. Postavte dokonalá tacos pro řadu hladových zákazníků a poskytněte vynikající služby, aby na vás byl Papa Louie hrdý.

Jak hrát

Udělejte nejchutnější tacos

Vyberte svého hráče a začněte svůj život jako šampión v přípravě těch nejlepších tacos za minimální mzdu. Naplňte je mletým hovězím masem, paprikami a avokádem. Tvrdá skořápka, měkká skořápka nebo to, po čem zákazník požaduje.

Zákazníci přijdou s různými požadavky a s postupem ve hře odemčete nové suroviny. Kromě spropitného získáte týdenní plat, který jde přímo do papiných kapes.

Buďte obezřetní při vyhovování "zavíračům" - jsou to velmi nároční zákazníci, kteří byli do Papa's Taco Mia přidáni jako přídavek!

Zvládněte úterý Taco

Být nejlepším umělcem v přípravě tacos není snadné. S postupem úrovní se zvýší počet zákazníků a jejich náročnost. Dokážete obstát v Papa's kuchyni? Záleží na rychlosti přijímání objednávek, dovednostech na grilu a umění ve stavbě.

Nakupujte luxusní vylepšení

Vylepšení vám zmírní atmosféru, když se v kuchyni zahřeje. Použijte vydělané peníze k nákupu vylepšení pro vaření a stavbu, jako je zlatá špachtle pro nejlepší otáčení. Existují také různé dekorace pro objednávkovou stanici, které zákazníkům příjemně zkrátí čekání.

Sledujte zákazníky ve jménu dokonalosti

Papa sleduje zákazníky již dávno před internetem. Má deník plný preferencí. Prozkoumejte a zjistěte informace o svých pravidelných zákaznících, abyste mohli zlepšit svou obsluhu. Čím lépe obsloužíte své zákazníky, tím více odznaků získáte!

Funkce

  • Gratulujeme, vyhráli jste stáž v Papa's taco shopu
  • Postavte ty nejchutnější tacos pro celou řadu zákazníků
  • Poskytněte zákazníkům dokonalý zážitek při jídle za největší spropitné
  • Vylepšete Taco Mia! S řadou užitečných kuchyňských nástrojů a zařízení

Vývojář

Tuto hru vytvořila společnost Flipline Studios. Podívejte se na Papa's Burgeria a Papa's Hot Doggeria pro další zábavu od Papa.

Platformy

  • Webový prohlížeč
  • Android
  • iOS

Časté dotazy

Proč nefunguje Papa's Taco Mia?

Existuje mnoho důvodů, proč se hra nemusí spustit.

  • Abychom mohli spustit Papa's Taco Mia, musíte používat stolní počítač a podporovaný webový prohlížeč, jako je Google Chrome nebo Firefox.
  • Výmaz mezipaměti prohlížeče a zakázání jakéhokoli blokování reklam může pomoci vyřešit problémy.
  • Pokud vám Papa's Taco Mia stále nefunguje, kontaktujte CrazyGames.

Jak získat dobré skóre od zavíračů v Taco Mia?

Abyste získali dobré skóre, musíte mít každý prvek téměř dokonalý. Opečte maso přesně a nanášejte přísady co nejrovnoměrněji. Pokud se něco pokazí, může se vyplatit začít znovu.

Kde mohu hrát Papas Taco Mia bez Flash Playeru?

Můžete hrát Papa's Taco Mia bez Flash Playeru na CrazyGames.com díky emulaci. Nepotřebujete žádné stahování, abyste mohli hrát.

Ovládání

K interakci použijte levé tlačítko myši.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama