Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papa's Freezeria

Hodnocení:
8,9
(68 623 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Spravujte zmrzlinářství v Papa's Freezeria! Papa Louie je mimo město a nechal vás vést Freezerii. V této klasické hře o řízení restaurace připravujte dokonalé poháry pro zákazníky, kteří si užívají letní dovolenou.

Jak hrát

Připravte si lahodné dezerty

Život v Papa's Freezeria začíná jednoduše. Můžete hrát za Alberta nebo Penny. Je tu jen pár zákazníků a tempo je docela pohodové, uvolněné ve stylu pláže.

Vytvořte zákazníkům jejich oblíbený zmrzlinový pohár podle specifikace a oni budou s výrobkem spokojeni. Hra začíná jednoduchým tutoriálem, který vám usnadní vstup do vaší nové role.

Efektivní správa času

Pokud si myslíte, že vás čeká snadná letní brigáda, čeká vás překvapení. S přibývajícími dny je v obchodě stále více práce a zákazníci jsou náročnější. Budete muset zvládnout několik objednávek zmrzliny najednou, takže řízení času je velmi důležité.

Na konci každé úrovně se sečte vaše skóre za doplňování, míchání, stavění a čekání. Maximalizujte své skóre a získejte nejlepší tipy!

Nákup aktualizací

Papa požaduje, abyste těžce vydělané spropitné reinvestovali do podniku, místo abyste si jej nechali.

Do obchodu si můžete koupit různá vylepšení, která vám usnadní život, protože úrovně jsou stále složitější. Můžete si koupit vylepšení mixéru, alarmy úrovně mixování, automatickou zmrzlinu a další. Automatizace je nezbytná, když zvyšujete kapacitu zákazníků! Dokonce i vylepšení nábytku poskytují další výhody.

Získejte informace o svých zákaznících

Poznejte svého zákazníka. Papa Louie se s tím nemaže. Má podrobnou knihu plnou osobních údajů svých zákazníků, od zmrzlinových fanatiků až po příležitostné konzumenty. Prostudujte si tuto knihu a zjistěte, co váš zákazník chce.

Další hry Papa

Projděte si naše Flash hry pro další klasiku! Nezapomeňte se podívat na další vynikající hry v sekci Série Papa Louie, jako např. Papa's Pizzeria a Papa's Burgeria.

Vlastnosti

  • Spusťte tátovu Freezerii, když je pryč z města.
  • Na této pláži můžete připravovat ty nejlahodnější dezerty.
  • Uspokojte chuť zákazníků na sladké a získejte velké spropitné.
  • Sklízejte úspěchy jako odborník na zmrzlinu.

Vývojář

Papa's Freezeria vyvinula společnost Flipline Studios.

Datum vydání

Srpen 2011

Ovládání

Ke hraní použijte myš.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama