Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papa's Freezeria

Hodnocení:
8,9
(83 161 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Spravujte zmrzlinovou prodejnu v Papa's Freezeria! Papa Louie je mimo město a ponechal vám na starost Freezerii. Připravujte dokonalé poháry se zmrzlinou pro zákazníky, kteří si užívají letní dovolenou v této klasické hře na řízení restaurace.

Jak hrát

Vytvořte lahodné dezerty

Začátek života v Papa's Freezeria je jednoduchý. Můžete hrát jako Alberto nebo Penny. Na začátku je jen pár zákazníků a tempo je pohodové, s uvolněnou atmosférou na pláži.

Sestavujte oblíbené zmrzlinové poháry vašich zákazníků přesně podle jejich přání, aby byli spokojeni. Hra začíná jednoduchým tutoriálem, který vás zavede do nové role.

Efektivně plánujte svůj čas

Pokud si myslíte, že čekáte na jednoduchou letní práci, připravte se na překvapení. S každým uplynulým dnem se prodejna stává rušnější a zákazníci jsou náročnější. Budete muset zvládat více objednávek najednou, takže správa času je klíčová.

Na konci každé úrovně se sečtou body za polevu, míchání, stavění a čekání. Maximalizujte svoje skóre, abyste získali největší tipy!

Nakupujte vylepšení

Papa od vás očekává, že svoje zasloužené spropitné opět investujete do podniku, nikoli si ho ponecháte.

Můžete si koupit různá vylepšení pro prodejnu, abyste si zjednodušili život při stoupající obtížnosti úrovní. Kupte si například vylepšení mixéru, budíky na úrovně míchání, samoobslužnou výrobu zmrzliny a další. Automatizace je klíčová, když zvyšujete kapacitu pro zákazníky! Dokonce si můžete pořídit i vylepšení nábytku, které přináší další výhody.

Přijďte na chuť svým zákazníkům

Dobře své zákazníky poznáte. Papa Louie si nedělá žádné kompromisy. Má podrobnou knihu, ve které má zaznamenány osobní údaje zákazníků od největších milovníků zmrzlinových pohárů až po občasné konzumenty. Prostudujte tuto knihu a zjistěte, co vaši zákazníci chtějí.

Další hry od Papa

Podívejte se na naše Flash hry a objevte další klasiky! Nezapomeňte se podívat na další skvělé hry z série Papa Louie, jako je například Papa's Pizzeria a Papa's Burgeria.

Funkce

  • Převezměte vedení Papa's Freezeria, když je Papa Louie pryč
  • Vytvářejte nejlahodnější dezerty přímo u pláže
  • Uspokojte chuť svých zákazníků a získávejte velké spropitné
  • Těšte se z výhod experta na zmrzlinu

Vývojář

Papa's Freezeria vyvinula společnost Flipline Studios.

Datum vydání

Srpen 2011

Často kladené otázky

Proč nefunguje hra Papa's Freezeria?

Důvodů, proč hra nefunguje, může být několik.

  • Pro spuštění hry Papa's Freezeria je třeba mít k dispozici počítač a použít podporovaný webový prohlížeč, jako je Google Chrome nebo Firefox.
  • Vymazání vyrovnávací paměti prohlížeče a vypnutí případného blokování reklam může pomoci vyřešit problémy.
  • Kontaktujte CrazyGames, pokud vám Papa's Freezeria stále nefunguje.

Jak mohu hrát Papa's Freezeria bez Flash?

Díky emulačním technologiím můžete hrát Papa's Freezeria bez Flash na CrazyGames.com. Nemusíte nic stahovat, abyste hru mohli hrát.

Ovládání

Ke hraní použijte myš.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama