Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papa's Pastaria

Hodnocení:
8,9
(34 325 hlasů)
Uvolněno:
leden 2014
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:

Papa's Pastaria je nenáročná hra, ve které se ujmete vedení italské restaurace, kde se podávají lahodné těstoviny. Dopřejte si kulinářské požitky a zažijte radost z vedení vašeho ráje těstovin.

Jak hrát

Přijďte na svatbu, zůstaňte na těstoviny

Jste pozváni na svatbu do krásného městečka Portallini, ale žádný hotel není k dispozici. Existuje však jedna možnost, jak to zvládnout. Přespat na podlaze v Papa's Pastaria a pracovat jako jeho neplacený těstovinový chráněnec. Věřte nám, stojí to za to.

Těstoviny uvařte opatrně

Vaření těstovin je delikátní věda. Postupně si vybírejte z různých druhů těstovin, jako jsou noky, špagety, makaróny a další. Uvařte je přesně a slijte je, dokud v nich nezůstane žádná voda. Vaření i o několik vteřin delší bude mít velký vliv na vaše skóre a tatínek si bude zlostně mnout ruce!

Přidejte všechny báječné chutě

Těstoviny jsou hlavně textura a k tomu, aby byly chutné, potřebují nějaké příchutě. Můžete přidat Papovu marinaru a celou řadu dalších omáček a nakonec pokrm posypat parmazánem.

Těstoviny bez česnekového chleba jsou velmi smutným zážitkem. Ke všem těstovinám v restauraci Papa's je bez příplatku přikládána česneková bageta, která dotvoří dokonalý talíř těstovin. Podávejte ji s chlebem a popřejte svým zákazníkům buon appetito!

Užijte si volné chvíle

Po každé denní směně dostanete 3 šance na jednu ze 7 dostupných miniher. Pokud v ní uspějete, budete odměněni něčím, co vám pomůže ve hře. Za spropitné můžete také nakoupit nové předměty do restaurace.

Obsluhujte své zákazníky ve velkém stylu

Dekorativní předměty, jako jsou stoly a plakáty, pomáhají zlepšit dobu čekání zákazníků, zatímco vylepšení vybavení může usnadnit a urychlit proces přípravy jídla. Nakonec bude prodejna kompletně vybavena novým nábytkem, podlahou, stěnami - všemi vychytávkami. Nejdříve si je však musíte zasloužit!

Vlastnosti

  • Hrajte za Doana, Utaha nebo vlastní postavu
  • Podávejte lahodně složité těstovinové pokrmy
  • Hrajte zábavné minihry a odemykejte předměty
  • Vylepšujte Papa's Pastaria o nejlepší vybavení
  • Staňte se profesionálním italským kuchařem!

Datum vydání

  • Prosinec 2013 (Flash)
  • Červenec 2020 (Android a iOS)

Vývojář

Studio Flipline Studios vyvinulo hru Papa's Pastaria. Podívejte se na další jejich hry Papa's, například Papa's Pancakeria a Papa's Wingeria.

Platforma

  • Webový prohlížeč (stolní i mobilní)
  • Android
  • iOS

Ovládání

K vaření těstovin použijte levé tlačítko myši.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama