Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papa's Wingeria

Hodnocení:
8,8
(34 119 hlasů)
Uvolněno:
květen 2021
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Papa's Wingeria je nenáročná hra, ve které vaříte pro zákazníky chutná křidélka. Naučte se servírovat dokonalé talíře křídel a nakupujte vylepšení, abyste zlepšili zážitek zákazníků. Dny v Papa's Wingeria jsou jen rušnější, takže pracujte rychle, abyste všechny objednávky doručili včas!

Jak hrát

Přijměte své místo v hierarchii

Vezměte... tato rozlomená křidélka... a hoďte je do fritézy. Musíme obsloužit zákazníky. Papa Louie vás podvedl, abyste pracovali v jedné z jeho restaurací. Nyní jste smluvně zavázáni smažit chutná křidélka pro Papa's Wingeria. Začnete se základními dovednostmi a od té doby se vypracujete až na vrchol.

Přidejte chutné množství omáčky

Smažte požadované množství křidélek, dokud se nedostanou na pult. Vložte křídla do Zařízení na točení křídel 3000 a doplňte požadovanou omáčku. Zákazníci podniku Wingeria mají rádi různé omáčky, takže je nutné přesně načasovat použití omáček a ochucování křídel. Není nic horšího než nemít dostatek omáčky.

Rozložte hotová křídla

Závěrečná fáze. Křídla úhledně rozprostřete po talíři a přidejte všechny požadované doplňky! Někteří zákazníci se rádi nechají přesvědčit, že když si dají pár celerových tyčinek, bude to zdravé jídlo. Podávejte je s polibkem šéfkuchaře, ale ne doslova. To by vás mohlo dostat do problémů.

Odpočiňte si po dni stráveném v restauraci

Po každé denní směně dostanete 3 lístky na jednu z různých miniher. Můžete střílet na terče, chytat hamburgery nebo hrát některou z dalších miniher. Pokud v ní uspějete, získáte za odměnu něco, co vám pomůže ve hře. Za spropitné můžete také nakoupit nové předměty do restaurace.

Od Wingeria k Bling-eria

Dekorativní předměty, jako jsou stoly a plakáty, pomáhají zlepšit dobu čekání zákazníků, zatímco vylepšení vybavení může usnadnit a urychlit proces přípravy jídla. Nakonec bude prodejna kompletně vybavena novým nábytkem, podlahou, stěnami - všemi vychytávkami. Nejdříve si je však musíte zasloužit!

Vlastnosti

  • Vyberte si postavu nebo si vytvořte vlastní
  • Smažte křidélka a podávejte je v reprezentativním provedení
  • Zahrajte si zábavné minihry a odemkněte si předměty po náročném pracovním dni
  • Vylepšete Papa's Wingeria o nejlepší vybavení

Datum vydání

  • Červen 2012 (Flash)
  • Srpen 2014 (iOS)
  • Únor 2019 (Android)

Vývojář

Společnost Flipline Studios vytvořila hru Papa's Wingeria. Máme pro vás mnoho dalších jejich her Papa's. Mezi další oblíbené patří Papa's Cheeseria a Papa's Freezeria.

Platforma

  • Webový prohlížeč (stolní i mobilní)
  • Android
  • iOS

Ovládání

K vaření křídel použijte levé tlačítko myši.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama