Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papa's Hot Doggeria

Hodnocení:
9,0
(34 406 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Papa's Hot Doggeria je nenáročná restaurační hra, ve které podáváte hotdogy divákům baseballových zápasů. Zní to vzrušujícím? Mysleli jsme si taky. Držte krok s objednávkami svých zákazníků a doručujte lahodné párky včas s různými příchutěmi a polevami. Vylepšujte svůj párkový stánek, abyste dosáhli vyššího skóre.

Jak hrát Papa's Hot Doggeria

Nejlepší místa v domě, říkali

No, horký párek v rohlíku, lhali! Sezónní vstupenky jsou vyprodané, ale stále existuje způsob, jak dostat na baseballový zápas - pracovat v Papa's Hot Doggeria! Tímto však nebudete sledovat míček. Budete mít oči na párcích. Omlouváme se.

Grilujte ty párečky

Možná nemáte ten výhled, jaký jste očekávali při této práci. Ale grilování hotdogů může být také zábavné. Grilujte své párky dokonale a přidávejte k nim různé příchutě a polevy s stylem a grácií.

Nejlepší kreace vám přinesou největší spropitné a nejvyšší skóre ve všech vašich povinnostech. Vaše zisky můžete využít k nákupu vylepšení, která zlepší vaše skóre a usnadní vám život s točením párků.

Oblečte toho psa

Nemějte strach pokrýt hotdog vašeho zákazníka štědrou porcí omáčky. Mohou být požadovány také další příchutě, tak si dejte pozor, abyste to nepokazili. Existují zvláště vybíraví zákazníci nazývaní „zavírači“, kteří vždy dorazí minutu před zavírací dobou a komplikují vám život. Vítejte v reálném světě.

Podávejte jako šéfkuchař

Jmirácl, že jste úspěšně umístili párek do rohlíku. Nyní je čas podat jakýkoliv extra popcorn nebo nápoje, které si zákazník objednal. Zvuky v této hře vás okoření baseballovou nostalgií nebo vám připomenou večery strávené v kinech. Ve skutečnosti však sedíte u počítače a hrajete Papa's Hot Doggeria.

Více her jako tato

Kdo by nemiloval dobrou hru s párkem? Hry Papa Louie vám poskytnou zábavu, stejně jako spousta dalších her v naší souboru příležitostných her. V této kategorii najdete sbírku Papa Louie spolu s oblíbenými tituly jako je Blob Opera, hudební hra, kde si můžete stvořit svou vlastní operu, nebo Slice Master, meditační hra, ve které řežete plátek skrz cokoli ve vaší cestě. Chcete přidat trochu výzvy do vaší hry? Vyzkoušejte Bloons Tower Defense, kde musíte prasknout přicházející balónky předtím, než vás dostanou.

Funkce

  • Vyberte postavu nebo si vytvořte vlastní s řadou úprav
  • Podávejte hotdogy s různými příchutěmi a přídatnými látkami pro hladové zákazníky
  • Hrajte zábavné mini-hry po vaší náročné směně u grilu
  • Vylepšete Papa's Hot Doggeria se všemi zvuky a róby

Datum vydání

Listopad 2012

Vývojář

Papa's Hotdoggeria byla vyvinuta společností Flipline Studios. Pro více informací se podívejte na jejich Hry Papa Louie. Papa's Bakeria je skvělou volbou!

Platforma

Papas Hot Doggeria je webová prohlížečová hra. Máme také verze pro Android a iOS.

Ovládání

K interakci použijte levé tlačítko myši.

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama