Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papa's Hot Doggeria

Hodnocení:
9,0
(29 712 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Papa's Hot Doggeria je hra v restauraci kde podáváte hotdogy divákům na baseballovém zápase. Zní to vzrušujícím způsobem? My jsme si to mysleli. Sledujte objednávky svých zákazníků a doručujte včas lahodné párky s různými doplňky a omáčkami. Vylepšujte svou psí boudu, abyste získali vyšší skóre.

Jak hrát

Nejlepší místa v sále, říkali.

Ne, hot diggity hotdog, lhali vám! Sezónní vstupenky jsou vyprodané, ale stále existuje způsob, jak se dostat na baseball - pracovat v Papa's Hot Doggeria! V tomto případě však nebudete mít oči na stopkách. Budete sledovat párky. Omlouváme se.

Grilujte lahodné párky

Možná tedy nemáte takový výhled, jaký jste si představovali, když jste tuto práci přijímali. Ale i grilování hotdogů může být zábava. Ugrilujte své párky k dokonalosti a přidejte k nim stylově a s grácií všechny přidružené doplňky.

Za nejlepší výtvory získáte největší spropitné a nejvyšší skóre ve všech svých povinnostech. Za vydělané peníze můžete nakupovat vylepšení, která vám zlepší skóre a usnadní životní styl při otáčení hotdogů.

Dejte na hotdog omáčky

Nebojte se hotdog zákazníka bohatě polít omáčkou. Může se stát, že si vyžádají i další přílohy, takže se ujistěte, že je nezkazíte. Existují obzvlášť vybíraví zákazníci, kterým se říká "zavírači", kteří se vždy objeví minutu před zavírací dobou a zkomplikují vám život. Všichni je známe.

Podávejte s dotekem šéfkuchaře

Je to zázrak, že se vám podařilo umístit párek do housky. Nyní je čas naservírovat další popcorn nebo nápoje, které si zákazník objednal. Zvuky v této hře ve vás vyvolají baseballovou nostalgii nebo vám připomenou večery strávené v kině. Ve skutečnosti však sedíte u počítače a hrajete Papa's Hot Doggeria.

Vlastnosti

  • Vyberte si postavu nebo si vytvořte vlastní s řadou úprav
  • Podávání hotdogů s řadou příloh a doplňků pro hladové zákazníky
  • Zahrajte si zábavné minihry po vyčerpávající směně u grilu
  • Vylepšete váš stánek

Datum vydání

Listopad 2012

Vývojář

Hru Papas Hotdoggeria vyvinula společnost Flipline Studios. Podívejte se na jejich Papa Louie hry pro více informací. Papa's Bakeria je skvělá volba!

Platforma

Papas Hot Doggeria je hra pro webový prohlížeč. Máme také verze pro Android a iOS.

Nejčastější dotazy

Proč mi nefunguje Papa's Hot Doggeria?

Důvodů, proč hra nefunguje, může být mnoho.

  • Abyste mohli hrát Papa's Hot Doggeria, musíte být na stolním počítači a používat podporovaný webový prohlížeč, například Google Chrome nebo Firefox.
  • Problémy může pomoci vymazat mezipaměť prohlížeče a vypnout software AdBlock.
  • Kontaktujte CrazyGames pokud vám Papa's Hot Doggeria stále nefunguje.

Kolik hodností má Papa's Hot Doggeria?

V Papa's Hot Doggeria je 59 hodností. Většina ostatních Papa's her jich má pouze 44, kromě Papa's Cheeseria.

Kde si mohu zahrát Papa's Hot Doggeria bez Flashe?

Papa's Hot Doggeria si můžete zahrát bez Flashe na adrese CrazyGames.com, a to díky technologiím emulace. Pro její fungování není třeba provádět žádné stahování.

Ovládání

K interakci použijte levé tlačítko myši.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama