Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papa's Pizzeria

Hodnocení:
9,2
(133 513 hlasů)
Uvolněno:
leden 2014
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Pizzerie Papa's je zpět! Díky Ruffle můžete nyní zdarma hrát hru Papa's Pizzeria ve svém webovém prohlížeči. Tatínek spontánně opustil město a svěřil vám vedení pizzerie. Je na vás, abyste přijímali objednávky, přidávali potahy na pizzu, vkládali je do trouby a krájeli pizzy! Pracujte rychle a udělejte Papu Louieho hrdým.

Jak hrát

Připravte lahodné pizzy

Pizzerie Papa's vás postupně seznámí se zákaznickým servisem a uměním přípravy lahodných pizz přímo z trouby. Přijímáte své první objednávky a začínáte přidáním požadovaných potahů na pizzu. Poté přesunete pizzu do trouby a upečete ji po stanovenou dobu. Po tom všem zbývá jen krájení a podávání hladovým zákazníkům, než se stanou netrpělivými!

Efektivní řízení času

S postupem úrovní budete muset využívat své dovednosti v řízení času, abyste dokázali vyvážit přijímání objednávek a přípravu pizz, protože přibude více zákazníků a mnozí budou mít složitější požadavky na objednávku.

Ideálně přijímejte objednávky s nejdelší dobou pečení nejdříve. Tak se budete moci soustředit na přípravu dalších pizz a udržovat své zákazníky spokojené s krátkou čekací dobou. Budete muset zvládnout multitasking, abyste dostali co největší spropitné od zákazníků.

Vyšetřujte své zákazníky

Jedna z fajn funkcí v Papa's Pizzeria je kniha vašich pravidelných zákazníků, která podrobně popisuje jejich přednosti. Můžete si ji prohlédnout poté, co odemknete nového stálého zákazníka, a zjistit, jaké jsou jeho oblíbené druhy pizzy!

Více her podobného stylu

Pokud se vám líbí franšíza Papa Louie, podívejte se na Papa's Burgeria a okuste si připravování burgerů. Můžete také zkusit naše vaření hry, které nabízejí mnoho dalších zábavných titulů. Klasiky v tomto žánru jsou také hry Penguin Diner a Penguin Diner 2.

Prohlédněte si naši sbírku Flash her a pravidelně se vracíte pro další klasiky, jakmile budou dostupné!

Funkce

  • Velitelujte Papa's Pizzerii, když je pryč!
  • Vytvářejte pizzy od základu a potěšte své zákazníky
  • Různé potahy, doby pečení a způsoby krájení, které je třeba zvážit
  • Zvládejte své povinnosti, když přibývá zákazníků
  • Shlížejte odměny za dokonalé pečení pizz

Datum vydání

  • LEDEN 2014 (Flash)
  • SRPEN 2021 (Ruffle)

Vývojář

Hru vyvinula společnost Flipline Studios.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní a mobilní)

Ovládání

Všechny akce vykonáváte pomocí myši.

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama