Papa's Burgeria

45 780
hodnocení
9,2

Papa's Burgeria je zpět! Díky emulaci Flashe si nyní můžete znovu zahrát Papa's Burgeria ve svém webovém prohlížeči. Papa vám nechal na starosti jeho ceněný podnik na výrobu hamburgerů. Nyní musíte přijmout rozkazy, poté smažit a skládat skvělé hamburgery! Buďte dobrým kuchařem a udělejte Papa Louieho hrdého.

Jak hrát

Dělejte hamburgery s vášní

Papa's Burgeria vás provede základy přípravy hamburgerů a vydělávání peněz. Přijměte první objednávku a postupujte podle pokynů na obrazovce. Začnete tím, že přijmete objednávku a osmažíte karbanátek, než dokončíte hamburger rajčaty, cibulí, omáčkami, houskami a dalšími oblíbenými přísadami hamburgeru.

Řiďte svůj čas

Jak postupují úrovně, představíte se novým zákazníkům se složitějšími objednávkami. A počet zákazníků se zvýší. To znamená, že budete muset vyvážit své povinnosti a naučit se časování, abyste od svých zákazníků získali nejlepší skóre a tipy.

Kupte si upgrady

Papa požaduje, abyste dýška od spokojených zákazníků používali k nákupu upgradů pro restauraci, a ne na své vlastní odpočinkové aktivity. Po dokončení každé úrovně máte možnost zakoupit upgrady. Obchod obsahuje položky, které pomohou zlepšit čekací doby zákazníků (například televize), lampy, které udržují hamburgery v teple, a mnoho dalších položek, za které utratíte svoje těžce vydělané peníze.

Sledujte vaši klientelu

Papa si udržuje profil u všech svých nejcennějších zákazníků. Můžete se podívat do zákaznické knihy a zobrazit podrobné preference vašich vracejících se zákazníků.

Více podobných her

Pokud vás baví franšíza Papa Louie, podívejte se Papa's Pizzeria pro další zkušenost pracovníka rychlého občerstvení. Podívejte se na naše hry o vaření a také hry s tematikou jídla pro spousty dalších zábavných titulů. Penguin Diner a Penguin Diner 2 jsou také klasiky v tomto žánru.

Další klasiku najdete v naší sbírce Flash her.

Vlastnosti

  • Provozujte Papa's Burgeria, zatímco je majitel pryč
  • Vytvářejte skvělé hamburgery
  • Potěšte zákazníky, abyste získali velká dýška
  • Získejte odměny za to, že jste profesionální kuchař

Datum vydání

Prosinec 2010

Vývojář

Papa's Burgeria vyrábí společnost Flipline Studios.

Platformy

Webový prohlížeč. Máme také verze pro Android a iOS.

Návod

Ovládání

Levý klik pro interakci s objekty.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama