Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papa's Donuteria

Hodnocení:
8,8
(55 971 hlasů)
Uvolněno:
červen 2014
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Papa's Donuteria je nenáročná hra s restaurací, ve které připravujete lahodné koblihy pro zákazníky. Naučte se válet a krájet těsto, smažit ho a podávat koblihy s různými sladkými a chutnými polevami. Dny jsou jen rušnější, takže se naučte pracovat rychle, aniž byste museli obětovat kvalitu!

Jak hrát

Krájejte a rozválejte těsto

Papa Louie se nad vámi, chudým chlapcem nebo dívkou, kteří hledají svou první práci, slitoval a dal vám šanci ve své Donuterii. Naučí vás základy tvorby koblih, počínaje válením a krájením těsta na úhledná kolečka. Smažte požadované množství koblih, dokud nedosáhnou první čáry po obvodu, pak je obraťte a upečte z druhé strany až do dokončení.

Obalte a přidejte polevy

Dalším krokem při tvorbě donutů je potahování. Tyto koblihy namáčejte do různých glazur a cukrových polev, abyste jim dodali první vrstvu lahodnosti, a do všech koblih, kde si je zákazník vyžádal, napěchujte náplň.

Poté se přejde ke stanici s polevami! Zde najdete všechny polevy, které definují Papa's Donuts jako to nejlepší, co lze za peníze koupit. Buďte co nejpřesnější pro co největší spokojenost zákazníků!

Užijte si volné hodiny

Po každé denní směně dostanete 3 šance na jednu z různých miniher. Můžete hrát Papa's Raceria nebo libovolný počet zábavných drobných her. Pokud v ní uspějete, budete odměněni něčím, co vám ve hře pomůže. Za spropitné můžete také nakoupit nové předměty do restaurace.

Vylepšete obchod s koblihami

Dekorativní předměty, jako jsou stoly a plakáty, pomáhají zlepšit dobu čekání zákazníků, zatímco vylepšení vybavení může usnadnit a urychlit proces přípravy jídla. Nakonec bude prodejna kompletně vybavena novým nábytkem, podlahou, stěnami - všemi vychytávkami. Nejdříve si je však musíte zasloužit!

Vlastnosti

  • Vyberte si postavu nebo si vytvořte vlastní
  • Vyrábějte různé koblihy od základu
  • Užijte si hraní různých miniher po směně
  • Vylepšujte Papa's Donuteria tím nejlepším vybavením

Datum vydání

  • Červen 2014 (Flash)
  • Červen 2019 (Android a iOS)

Vývojář

Studio Flipline Studios vyvinulo hru Papa's Donuteria. Mají mnoho dalších Papa's her, které si můžete zahrát zdarma. Další dvě oblíbené volby jsou Papa's Wingeria a Papa's Hotdoggeria.

Platforma

  • Webový prohlížeč (stolní i mobilní)
  • Android
  • iOS

Ovládání

K vytvoření koblih použijte levé tlačítko myši.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama