Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Geometry Game

Hodnocení:
8,6
(644 308 hlasů)
Uvolněno:
květen 2016
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Stránky Wiki:

Geometry Dash Online je bezplatná plošinová hra se scrollováním na stranu, která se hraje v synchronizaci s hudebními rytmickými podklady. Proklouzni mezi překážkami a pod nimi, abys udržel hudební tempo. Pokud neuspěješ, začínáš od začátku!

Tato hra se stala naší rodinnou posedlostí během karantény, ale nedávno jsme se k ní vrátili. S jednoduchým ovládáním a vysokou úrovní výzvy přináší zábavný zážitek, který si můžeme užít všichni. Díky hraní v synchronizaci s hudbou je to také skvělý způsob, jak rozvíjet u dětí smysl pro rytmus a hudebnost. Někdy jsme si ji dokonce zahráli poté, co děti šly spát, abychom zlepšili své dovednosti pro další rodinnou seanci.

Recenze od FamilyGamingDatabase.

Jak hrát

Ve hře Geometry Dash se čtverec pohybuje sám. Stačí kliknout na skok, když je potřeba, a použít nahoru/dolů pro ovládání vozidel. Vyhýbání se překážkám často souvisí s rytmem hudby, takže si zapněte zvuk a užijte si zážitek!

Při postupu skrz úrovně narazíš na různé sekce s novými skvělými melodiemi, barvami a schopnostmi, které vyžadují zvýšenou pozornost. Je to vynikající hudební dobrodružství!

Historie Geometry Dash

Vývojář RobTop původně neměl jasno, jak by měla hra Geometry Dash vypadat. Mohl se vydat libovolným směrem. Začala jako šablona s kostkou, která se mohla zřítit a skočit, a postupně se vyvinula v ohromně populární hru, jakou je dnes.

Když byla hra poprvé uvedena, měla název Geometry Jump a obsahovala jen sedm úrovní. Později byla přejmenována na "Geometry Dash". V současné době existují čtyři bezplatné verze hry, z nichž jedna je "Geometry Dash Lite", která zahrnuje prvních 13 úrovní ze plné verze.

Recenze

Hra získala pozitivní ohlasy od kritiků. Softpedia chválí styl hry, říká: "I když někdy může být trochu frustrující, vždy je možné dokončit úrovně pomocí tréninkového módu a poté se ponořit do mnoha různých uživatelských úrovní."

Hry z řady Geometry Dash

Pokud se ti líbí hrát Geometry Dash zdarma ve svém webovém prohlížeči, podívej se na Geometry Dash Subzero.

Hudební hry

Pokud hledáš další hry hrané v synchronizaci s hudebními rytmy, podívej se na populární freestyle hru FNF. Pokud se chceš pobavit neobvyklou zábavou, vyzkoušej Blob Opera!

Tipy pro hru

Nejlepší rada je synchronizovat své pohyby s hudbou. Buď klidný. Hra bude o mnoho jednodušší, když budeš mít klid v duši! Cvič! S časem si osvojíš jemné pohyby, které potřebuješ, abys se posunul dál. Sdílej své úspěchy s ostatními a uč se od jiných hráčů.

Funkce

  • Náročné úrovně s různou obtížností od těžkých až po téměř nemožné
  • Jednoduché ovládání, které se intuitivně naučíte od začátku
  • Skvělá hudba, která tě posouvá dál po dráze
  • Zábavná hratelnost synchronizovaná s rytmem!

Platformy

Geometry Dash je dostupná na všech platformách: webu, Androidu, iOS a telefonech se systémem Windows.

Vývojář

Hru vytvořila společnost RobTop Games pro mobilní zařízení a později byla přenesena na PC pod názvem Geometry Game.

Tato verze pro Scratch byla vytvořena společností Griffpatch.

Ovládání

  • ŠIPKA MEZERNÍK/NAHORU = Skok
  • PODRŽTE MEZERNÍK/ŠIPKU NAHORU = Vícenásobný skok
  • Šipka nahoru = řídit vozidlo nahoru
  • Šipka DOLŮ = řídit vozidlo dolů
  • Nedotýkejte se hrotů, jinak budete muset hru restartovat!

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama