Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Sim hry

Unikněte ze skutečného života a provádějte podivné a úžasné úkoly v našich simulačních hrách.

Vstupte do simulace

Simulační hry vám umožňují plnit nejrůznější úkoly v nádherných počítačem vytvořených světech bez jakýchkoli následků v reálném životě. Pokud chcete naskočit do epického sportovního auta a prohánět se nebezpečnou rychlostí po městě, můžete! Pokud si chcete vyzkoušet řízení půvabné farmy nebo rušného města, ale nechcete mít stres a tlak, můžete! Možnosti jsou nekonečné a simulační hry, jako jsou ty uvedené níže, jsou jen malým výsekem toho, co můžete zažít.

Závod v ulicích

Nejprve máme v nabídce populární Drift Hunters - jedná se o úžasnou závodní a driftovací simulaci, která vám umožní jezdit po obrovské 3D městské krajině a trénovat své řidičské schopnosti. Trénujte epické řidičské kousky a prohánějte se ulicemi závratnou rychlostí!

Výměna těla se zvířetem

Pokud chcete žít jako tygr, papoušek, kůň nebo jiné zvíře, máte díky vývojáři CyberGoldfinch spoustu možností. Můžete se stát ohnivým drakem ve hře Dragon Simulator 3D, divoký dravec v Tiger Simulator 3D nebo krásný kůň v Horse Simulator 3D.

Jak vidíte, simulační hry jsou opravdu rozmanité, tak proč si neprohlédnout naši nabídku simulačních her a nezjistit, jaký svět chcete vyzkoušet dnes.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Sim hry?

 1. Zoo - Happy Animals
 2. Racing Limits
 3. Rooftop Run
 4. Mr. Racer
 5. Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls!
 6. Ships 3D
 7. Mini Golf Club
 8. Farm Merge Valley
 9. Hand Over Hand
 10. Xtreme Rivals: Car Racing

Jaké jsou nejlepší Sim hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Zoo - Happy Animals
 2. We Become What We Behold
 3. Rooftop Run
 4. ASMR Beauty Treatment
 5. Idle Bee: Swarm Simulator

Nejpodceňovanější Sim hry hry

 1. Drift Hunters
 2. Little Alchemy 2
 3. Little Alchemy
 4. Pou

Co jsou Sim hry?

Simulační hry vám umožní prozkoumat 3D generované světy, které přesahují vaši představivost. Simulační hry bývaly silně zaměřeny na realismus, ale v dnešní době tomu tak vždy není!


Zahrajte si nejlepší online Sim hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Zoo - Happy Animals a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více