Sim hry

Unikněte ze skutečného života a provádějte podivné a úžasné úkoly v našich simulačních hrách.

Vstupte do simulace

Simulační hry vám umožňují plnit nejrůznější úkoly v nádherných počítačem vytvořených světech bez jakýchkoli následků v reálném životě. Pokud chcete naskočit do epického sportovního auta a prohánět se nebezpečnou rychlostí po městě, můžete! Pokud si chcete vyzkoušet řízení půvabné farmy nebo rušného města, ale nechcete mít stres a tlak, můžete! Možnosti jsou nekonečné a simulační hry, jako jsou ty uvedené níže, jsou jen malým výsekem toho, co můžete zažít.

Závod v ulicích

Nejprve máme v nabídce populární Drift Hunters - jedná se o úžasnou závodní a driftovací simulaci, která vám umožní jezdit po obrovské 3D městské krajině a trénovat své řidičské schopnosti. Trénujte epické řidičské kousky a prohánějte se ulicemi závratnou rychlostí!

Výměna těla se zvířetem

Pokud chcete žít jako tygr, papoušek, kůň nebo jiné zvíře, máte díky vývojáři CyberGoldfinch spoustu možností. Můžete se stát ohnivým drakem ve hře Dragon Simulator 3D, divoký dravec v Tiger Simulator 3D nebo krásný kůň v Horse Simulator 3D.

Jak vidíte, simulační hry jsou opravdu rozmanité, tak proč si neprohlédnout naši nabídku simulačních her a nezjistit, jaký svět chcete vyzkoušet dnes.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Sim hry?

 1. Computer Repair
 2. Market Boss
 3. ToT or Trivia
 4. Farm Merge
 5. Ships 3D
 6. Drift Hunters
 7. Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls!
 8. Wood Farmer
 9. Internet and Gaming Cafe Simulator
 10. Hide N Seek

Jaké jsou nejlepší Sim hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Little Alchemy 2
 2. Farm Merge
 3. Papa's Pizzeria
 4. Idle Research
 5. Junon.io

Nejpodceňovanější Sim hry hry

 1. Little Alchemy 2
 2. Little Alchemy
 3. Extreme Car Driving Simulator

Co jsou Sim hry?

Simulační hry vám umožní prozkoumat 3D generované světy, které přesahují vaši představivost. Simulační hry bývaly silně zaměřeny na realismus, ale v dnešní době tomu tak vždy není!


Shromáždili jsme 355 nejlepších bezplatných online sim hry. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové sim hry jako a nejlepší sim hry jako Computer Repair, Market Boss, a ToT or Trivia.
Ukázat více