Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Papa's Pancakeria

Hodnocení:
9,2
(24 133 hlasů)
Uvolněno:
květen 2014
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Papa's Pancakeria je nenáročná restaurační hra, ve které pečete palačinky a servírujete je zákazníkům s lahodnými polevami. Hrajte minihry a vylepšujte váš obchod podle toho, jak postupujete. Naučte se vytvářet dokonalé palačinky a zároveň žonglovat s několika objednávkami najednou!

Jak hrát

Trénujte se senseiem Louiem

Táta Louie unesl vašeho kocoura a použil ho jako způsob, jak vás nalákat na svůj palačinkový ranč. Když si přijdete pro svého kocoura, zavře vás do neplacené služby ve své slavné palačinkárně. Ačkoli se zpočátku bráníte, brzy najdete štěstí, když se v kopcích zdokonalujete ve svých dovednostech jako tatínkův palačinkářský chráněnec.

Ovládněte umění grilování

V grilování palačinek můžete být moc dobrý. Jako žák velkého Papa Louie se brzy naučíte péct palačinky na dokonalé úrovni, s jemnou křupavostí na povrchu a nadýchaností uvnitř. Postupujte podle návodu na grilu a pomocí rychlého přepínače zapněte troubu na nejvyšší výkon!

Přidejte lahodné polevy

Jen psychopat jí palačinky jen tak, a přestože se vám při práci v Papa's Pancakeria jistě stane, že dostanete několik zvláštních požadavků, většina zákazníků dává přednost palačinkám s lahodnými polevami. Můžete přidávat posypky, banány, sirupy, borůvky - to vše jsou ty nejlahodnější věci, které vašim zákazníkům poskytnou perfektní chuťový zážitek.

Užijte si volné chvíle

Po každé denní směně dostanete 3 šance na jednu z různých miniher. Můžete si zahrát pizza Pačinko nebo libovolný počet zábavných drobných her. Pokud v ní uspějete, budete odměněni něčím, co vám ve hře pomůže. Za spropitné můžete také nakoupit nové předměty do restaurace.

Obsluhujte své zákazníky stylově

Dekorativní předměty, jako jsou stoly a plakáty, pomáhají zlepšit dobu čekání zákazníků, zatímco vylepšení vybavení může usnadnit a urychlit proces přípravy jídla. Nakonec bude prodejna kompletně vybavena novým nábytkem, podlahou, stěnami - všemi vychytávkami. Nejdříve si je však musíte zasloužit!

Vlastnosti

  • Hrajte za Coopera nebo Prudence
  • Podávejte palačinky na různé chutné způsoby
  • Staňte se profesionálním palačinkářem pod vedením taťky Louieho
  • Hrajte zábavné minihry, abyste si po dni stráveném u grilu odemkli předměty
  • Vylepšete Papa's Pancakeria o nejlepší vybavení

Vývojář

Tuto hru a celou řadu zábavných Papa's her vyvinula společnost Flipline Studios. Až zvládnete obracení palačinek, zkuste obracet hamburgery v Papa's Burgeria!

Platforma

Webový prohlížeč

Ovládání

Hru hrajte pomocí myši.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama