Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Bloons Tower Defense

Hodnocení:
9,1
(53 037 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Bloons Tower Defense je původní a první hra Bloons TD. Postavte si obranu proti neustále se zvyšujícímu přívalu balónků. Použijte různé jednotky a vylepšení, abyste zničili všechny balónky před tím, než dojdou na konec.

Bloods Tower Defence je hra, kterou si rádi střídáme nebo společně rozhodujeme, které věže vylepšit. Existují i pokročilé verze, které můžete hrát, ale tato je skvělým výchozím bodem. Jako rodič oceňuji, jak učí mé děti, jak správně upřednostnit omezené zdroje, vypracovat ideální postup a samozřejmě zůstat klidní pod tlakem. Tato jednoduchá hra nabízí neúměrně mnoho zábavy.

Recenze od FamilyGamingDatabase.

Jak hrát

Umístěte věže na sebe

Najděte vhodné místo pro umístění první obrany a spusťte první vlnu. V této fázi si můžete dovolit pouze šipkové a tackové věže. Statistiky každé zbraně jsou zobrazeny na pravé straně a poskytují užitečné informace o funkci věží. Nejlepší je umístit obranu do oblastí, které pokrývají cesty z více úhlů, zejména pokud jde o tackovou věž.

Kupujte vylepšení

Rozšiřte svou obranu

V pozdějších úrovních se přidávají další typy balónků, které se pohybují rychleji, obsahují více balónků uvnitř a vyžadují silnější palbu. Nejnáročnějším z nich je černý balón. V této fázi je nutné zvážit použití bombové a ledové věže, které byste si v této fázi měli mít možnost dovolit.

Získejte super opici

Nejprve si kupte bombovou věž a až poté ledovou věž, protože pouze bomby dokážou rozbít zamrzlé balónky. V pozdějších fázích hry se situace může rychle vymknout z ruky. Musíte přemýšlet rychleji a stavět obranu proaktivně, abyste zabránili průniku balónů skrze vaši obranu. Nakonec si budete moci dovolit super opičku, která balónky roztrhá jako stroj.

Dojděte až do konce

Bloons Tower Defense netrvá věčně. Až budete mít všechny obranné jednotky na správném místě, můžete hrát až do 50. úrovně. To je poslední kolo a ukončí hru. Gratulujeme! Teď je na řadě Bloons Tower Defense 2.

Více her podobných této

Bloons TD 1 je klasická hra ze starých dobrých časů Flash her. Pokud máte chuť na vzpomínky, podívejte se na celou sbírku. Drží se překvapivě dobře. Nejtěžší hra světa je náročnou volbou, stejně jako legendární Papa's Pizzeria.

Vývojář

Tuto hru vyvinula společnost Ninja Kiwi.

Platforma

Webový prohlížeč

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama