Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Bloons Tower Defense

Hodnocení:
9,1
(49 100 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Bloons Tower Defense je původní a první hra Bloons TD. Vybudujte si obranu proti neustále se zvyšujícímu toku balónků. Použijte různé jednotky a vylepšení k prasknutí všech balónků, které jsou viditelné, než se dostanou na konec.

Jak hrát

Rozmístěte své věže

Najděte vhodné místo pro umístění vaší první obrany a spusťte první vlnu. V této fázi si můžete dovolit pouze věže se šipkami a hřeby. Statistiky pro každou zbraň jsou uvedeny na pravé straně a poskytují užitečné informace o fungování věží. Nejlepší je umístit obranu na místa, která pokrývají cesty z více úhlů, zejména pokud jde o věž s hřeby.

Kupte si vylepšení

S postupem úrovní budete muset upgradovat vaše existující věže, abyste mohli držet krok s rostoucími vlnami balónků. Nejsilnější jednotkou ve hře budou věže se šipkami. Můžete je umisťovat kamkoli a jsou velmi silné s vylepšením pronikavých šipek, tak neváhejte je naskládat na sebe.

Rozšiřte vaši obranu

V pozdějších úrovních se přidávají další typy balónků, které se pohybují rychleji, obsahují více balónků uvnitř sebe a vyžadují větší palebnou sílu. Nejtěžší z nich je černý balón. V této fázi je nezbytné zvážit věž s bombami a ledovou věž, které si v této chvíli budete moci dovolit.

Získejte Super Opičku

Před koupí ledové věže si nejdříve kupte věž s bombami, protože jen bomby dokážou rozbít zmrzlé balónky. Jakmile se dostanete dále ve hře, mohou se věci rychle vymknout z rukou. Musíte reagovat rychleji a stavět strategičtěji, abyste zabránili protržení obrany balónky. Nakonec si budete moci dovolit Super Opičku, která je ničí jako stroj.

Dokončete hru

Bloons Tower Defense nemá nekonečnou délku. Jakmile máte všechnu obranu na správných místech, můžete se dostat až na úroveň 50. Toto je finální kolo a dokončením ho hra končí. Gratulujeme! Teď je na řadě Bloons Tower Defense 2.

Více her podobných této

Bloons TD 1 je klasickým vzpomínkovým kouskem z éry Flash her. Pokud si přejete další vzpomínky, podívejte se na plnou kolekci her. Drží se překvapivě dobře. Nejtěžší hra světa je náročnou volbou, stejně jako legendární Papa's Pizzeria.

Vývojář

Tuto hru vyvinula společnost Ninja Kiwi.

Platforma

Webový prohlížeč

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama