Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Eggy Car

Hodnocení:
8,4
(6 723 hlasů)
Vývojář:
Beedo Games
Uvolněno:
červenec 2022
Naposledy aktualizováno:
červenec 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Eggy Car je nenáročná hra, ve které jezdíte autem s vajíčkem po kopcovitých silnicích. Když vajíčko z vozidla vypadne, rozbije se a hra končí. RIP! Sbírejte bonusy, které vám pomohou dostat se dál. Hodně štěstí a godspeed vajíčkový voják.

Jak hrát Eggy Car

Příklad špatné bezpečnosti

Eggy Car upozorňuje na to, že je důležité, abyste si při cestování připoutali vajíčko bezpečnostním pásem. Bohužel je Eggy Car špatně navržený automobil, který nesplňuje zdravotní a bezpečnostní normy.

Pečlivě používejte ovládací prvky

Kromě toho, že toto auto není bezpečné, má velmi citlivý plyn a zpátečku. Opatrně používejte plyn, abyste překonali nerovnosti, aniž by z vozidla vyletěl hupky dupky váš cenný pasažér a rozbil se na silnici.

Překonejte své vysoké skóre

Když dojde k nevyhnutelnému pádu vejce, získáte skóre podle toho, jak daleko jste dojeli před tragickým zánikem vašeho vejce. Pokračujte ve hře a pokuste se překonat své předchozí skóre!

Sbírejte mince a odměny

Jak se budete dostávat dál, objevíte mince a bonusy. Sbírejte bonusy, které vám pomohou dostat se co nejdále, aniž by došlo k rozbití nákladu. Mince můžete utratit za nová vozidla s jedinečným designem, která vám mohou pomoci dostat se dál než dříve.

Více vajec!

Oslavte Velikonoce tradičním způsobem a zahrajte si Eggy Car ještě dnes! Můžete hrát Eggy Car zdarma na stolních počítačích a mobilních zařízeních zde na CrazyGames. Prohlédněte si naše hry s auty nebo se podívejte na další hry s vajíčky, jako je například Bouncy Egg a Mr and Mrs Easter Egg Wedding.

Vlastnosti

  • Vejce udržte v autě
  • Jeďte přes kopce a daleko
  • Sbírejte mince a kupujte nová auta
  • Oslavte Velikonoce v této složité hře

Datum vydání

Únor 2019

Vývojář

Společnost Beedo Games vyrobila hru Eggy Car.

Platforma

Webový prohlížeč

Naposledy aktualizováno

20. 7. 2023

Ovládání

  • A / šipka doleva = jít zpět
  • D / šipka vpravo = jít vpřed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama