Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple

Hodnocení:
9,0
(194 521 hlasů)
Uvolněno:
září 2018
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Stránky Wiki:

Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple je nenáročná hra, třetí kooperativní plošinovka ze série Fireboy and Watergirl. Prozkoumejte mrazivé hlubiny ledového chrámu a proklouzněte si cestu přes záludné hádanky. Spolupracujte, abyste dosáhli co nejlepších výsledků! Na hráče čeká 36 etap se zvyšující se obtížností, které musí zvládnout.

Jak hrát Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple

Hrajte kooperativně

Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple se nejlépe hraje kooperativně s kamarádem, i když můžete hrát i sólo a ovládat obě postavy. S kamarádem můžete pomocí stejné klávesnice ovládat Fireboye a Watergirl v labyrintu ledových hádanek.

Využijte své silné stránky

Využijte sílu vody, ohně a týmové spolupráce k překonání každé zapeklité situace. Obě postavy mají jedinečné silné stránky, které budete muset využít, abyste se dostali přes různé části každé úrovně. Díky přidání ledu budete muset také přemýšlet, jak nejlépe projít kluzkou situací.

Vyřešte problémy

Při postupu hrou na vás čekají hádanky s vodou, lávou, slizem a nově také se světlem, ledem a mnoha dalšími výmysly. Přemýšlejte kreativně a pracujte v týmu, abyste našli způsob, jak se vypořádat se stále složitějšími úkoly.

Série Fireboy and Watergirl

Fireboy and Watergirl je oblíbená série plošinovek, ve které jde o spolupráci při překonávání problémů. Toto je třetí hra z této série. Níže si prohlédněte ostatní díly série:

Další podobné hry

Přejděte do naší kolekce her pro dva hráče, kde najdete rozsáhlou sbírku titulů, které můžete hrát s přáteli lokálně i online. Soccer Random a Rooftop Snipers jsou dvě vynikající volby pro hraní ve více hráčích. Mezi další hry pro příležitostné hráče, které byste měli přidat do svého seznamu, patří Little Alchemy nebo Little Alchemy 2, kde spojujete zemské prvky a vytváříte složité prvky z vody, ohně, země a vzduchu.

Funkce

  • Ovládejte obě postavy samostatně nebo hrajte s kamarádem
  • Použijte obě postavy dohromady, abyste překonali úroveň
  • Překonejte 36 etap složitých hádanek
  • Led, který působí na oba hráče odlišně

Datum vydání

Tato hra byla původně vydána jako flashová hra v červenci 2014. V září 2018 byla hra aktualizována na HTML5.

Vývojář

Výrobcem hry Fireboy and Watergirl 3: Ice Temple je společnost Oslo Albet.

Platformy

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Ovládání Watergirl

  • AD pro pohyb
  • W pro výskok

Ovládání Fireboye

  • Levá a pravá šipka pro pohyb
  • Šipka nahoru pro výskok

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama